Loading
LT / EN

Comments

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Euthanasia

Description:

Vakar buvo gera ir graži diena prieglaudoje. Itin džiaugėmės dėl Mariuko pokyčių. Nors šunelis sparčiai taisėsi ir jo sveikatėlė vis gerėjo, jis vis dar prisibijodavo ir krūptelėdavo kada žmogus prisiliesdavo prie jo, pats neidavo link žmogaus. Jis vis dar truputį nustemba kai prie jo prislieti, tačiau niekur nebebėga nuo to, noriai leidžiasi glostomas ir kalbinamas, įdėmiai klausosi ką žmogus jam sako. Jau pradėjo reaguoti kuomet žmogus jį kviečia ir eina į balso pusę, nori draugauti. Vakar nustojus jį glostyti jis net gi kilstelėjo savo priekinę letenėlę lyg prašydamas tęsti ir nenustoti jį glostyti :) Tad štai koks tas mūsų Mariukas, šimtaprocentinis kovotojas už save ir savo gyvybę, tikras mielas ir geraširdis šunelis, kuriam patinka dėmesys ir jis tuo mėgaujasi :)
-------------------------------------------------------
Naujienos tokios, kad Mariukas jau sparčiai taisosi, vaikšto lauke, domisi aplinka :) Vis dar daug ilsisi, miega, tačiau šunelio puikus apetitas ir tai padeda itin sparčiai taisytis :)
-------------------------------------------------------
Savaitės galas. Sekmadienio vakaras. Visi patenkinti, visi laimingi. Dienos džiugina nuostabiais orais, saulė lepina kiekvieną dieną, visur pilna žmonių, kurie džiaugiasi atėjusia vasara. Mes ir laimingi - padovanojome mažąjį Renduką.
Ir tada skambutis. Nevilties skambutis. Prašantis pagalbos. Rastas šuo. Iš kurio likę jau tik griaučiai ir oda. Aklas. Aplipęs erkėmis. Ar galite padėti? O kaip gali nepadėti, kai girdi situaciją, kuri yra beviltiška.. Apie šunį, kuris niekam nereikalingas, klaidžioja plynuose laukuose be galimybės gyventi. Vadovė išskubėjo ieškoti šio nelaimėlio, prie, kurio pasiliko jį radusi ir paskambinusi mergina (dar kartą dėkojame už nuostabią širdį ačiū p. Aušrai Dekaminavičiūtei!). Kol ji laukė prie šunelio sustojo ir vietinis, kuris pakomentavo situaciją, kad "šuo matytas, valkatauja jau apie mėnesį, bet lyg neatrodė aklas". Neklausime, kur tų žmonių širdys jau tiek laiko mačiusių šį nabagą klaidžiojantį, vis tiek negausime atsakymo. Atvažiavus rado šunelį. Išbadėjęs, išsekęs, aklas, čiut pastovintis ant kojų, visa galva aplipusi erkėmis.
Baisiausia buvo, kad nebūtų babeziozės. Tačiau jis noriai valgo, geria: panašu, kad šunelis stiprus ir nori kabintis į gyvenimą. Pagal dantukus atrodo dar jaunas, tačiau aklas (aklumo priežastis neaiški gal saulės smūgis, o gal smūgis į galvą, ko pasekoje prarastas regėjimas). Žmogui draugiškas. Šiuo metu visos erkės ištrauktos, jis išsekęs, prireiks laiko vėl atsistoti ant kojų, bet tikimės, kad blogiausia jau tikrai praeityje.
Labai prašysime Jūsų prisidėti prie šio bėdžiaus išlaidų, kelionių pas veterinarus, tyrimų, nes dar laukia kelias iki pasveikimo.
Paremti mus ir bėdulį galite:
LT65 7044 0600 0618 6558 Kauno skyriaus sąsk. Paskirtyje įrašydami Žiežmarių bėduliui
Arba PayPal: httpa//httpa//lese.lt/…/finansinebparama:::h…//lese.lt/lt/finansine_parama puslapio apačioje bus aukoti, tik paskirtyje nurodyti Kauno Lesės Žiežmarių bėduliui.
Būtinai pranešime ir pildysime, kai tik turėsime papildomos informacijos apie jo būklę.

Features: shy, needs much attention, slow, can live inside only, friendly
Pets name: Marius
Pet species: dog
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: male
Sexual activeness: not neutered/ spayed
Age: more than 8 years
Height category: big (more than 60 cm above ridge)
Hair type: smooth-haired
Color: beige, beige
Locality: Lithuania, Kaunas City, Kaunas
  
Owners name: Lesė, Kaunas city
Homepage: Lese.lt
Bank account: LT657044060006186558
Company code: 300709225
Donate for shelter:

Advertisement ID: 17143
Posted: 2016-06-10 | updated: 2018-06-04 | deactivated: 2018-06-04
Announcement views: 50436
Previous pet status: Waiting for adoption


Comments can be left by signed-in users only.
Non-profit animal care organisation LESĖ.  Address in Vilnius: Savanorių ave. 33-91 (for correspondence), 
Phone: +370 671 88271 (Galina). E-mail: info@lese.lt. Bank account: LT647044060005976183.
Statistika Online: 40