Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Pitbulio malda

Šventės praėjo, tuoj ir pasimirš... Prisiminsime tik viltis, norus, svajones, kurių išsipildymo vieni kitiems linkėjome šventiniu laikotarpiu. Kūčių vakarą prakalbo  ir gyvūnai. Apie svajonę turėti namus kuždėjosi beglobiukai, visa ko geriausio, dėkodami už suteiktą šilumą globėjams, linkėjo tie, kuriems pasisekė šventes sutikti namų - tikrųjų ar laikinų - aplinkoje. O ko galėjo Aukščiausiojo prašyti šuo, kurio, kai kurių visuomenės narių supratimu, iš viso neturėtų būti? Įdedu vienos blogerės nugirstą ir užrašytą pitbulio maldą, po kurios kiekvienu žodžiu, manau, pasirašytų tūlas šunų giminės atstovas.

http://agiesha.blogas.lt/pitbulio-malda-112.html

It
Šaltinis:  blogas.lt
Nuoroda į šaltinį: http://agiesha.blogas.lt/pitbulio-malda-112.html

Sukurta: 2011-01-03
Naujienos numeris: 5261
Peržiūrėjimų skaičius: 51783
Lankytojas: it

« grįžti

Komentarai

Karolis146 (2011-09-19)
geri tie pitbukliai tik reikia su jais gerai elktis nedauzyti. o cia cvisi skelbe zudikas
Sandriukas (2011-04-30)
jei tik isgirsta kad pitbulis tai viskas ne suo o kazkoks zmogzudys vos ne deja nera taip mielieji pasiskaitykit apie sunu uzpuolimus ir ykandimus ir toje statistikoje pamatysit kad pirma garbinga vieta pagal daugiausia ykandimu skaiciu yra vokieciu aviganis o pitbuliai kazkur link galo.ir isvis nereikia taip smerkti suns del jo kilmes,koks seimininkas taip ir suo bus isaukletas.pekinukas ir tas pas sadista seiminyka gali tapt zmogzudziu
Asta136 (2011-01-13)
Pažinojau vieną pitbuliuką - nerealiai protingas, jokios agresijos, labai paklusnus, be galo ištikimas ir mylintis..Išėjo į vaivorykštės šaly beveik kartu su šeimininke, tepraėjus 5 d. po jos laidotuvių...o buvo sveikutėlis, tiesiog radau greta jos lovos, ant kilimėlio..Niekada nevertinu šuns pagal kilmę, veislę ar dantų dydį- tiesiog juos myliu, kaip ir Jūs visos ir visi čia besilankantys:)
It („Lesė“, Vilnius) (2011-01-13)
Visiškai sutinku. :) Deja, tačiau ši veislė vis dar lieka, ko gero, labiausiai diskriminuojama pasaulyje. Nuo šių šunų, ar į juos panašių, dažnai nusigręžia net gyvūnus globojančios organizacijos. Ir viskas tik dėl mitų, dezinformacijos, bei daugumos poreikio pataikauti savo fobijoms.
Modeliukas (2011-01-11)
Jergutėliau... Čia tik pitbulio vardu kalba tūkstančiai mažų širdelių... Didelių, mažų, lipšnių ir agresyvių - visų, kažkada išvestų ŽMOGAUS gerovei ir džiaugsmui...
Sandrute („Lesė“, Kaunas) (2011-01-10) (foto)
Sitas sunu skirstymas i agresyvius ir gerus- kazkoks absurdas. Taip, pitbuliai yra stiprus fiziskai. Bet juk niufaudlendo ar senbernaro, trigubai didesnio, kazkodel nebijome? Taigi skirtumas tik raumenyse ir dantu astrume. O prote? Jokio. Pitbulis ypatingai sumanus ir prieraisus bei lojalus suo. Norint galima ir is pudelio ar pekino padaryti zmones puldinejanti ir kandziojanti zveri, tam nereikia buti pitbuliu.
Aira26 (2011-01-10)
Pitbulis tai pats meiliauses,jautriauses,judriauses ir visoks kitokiauses geraja prasme suo tai suo is prigimties nezudikas,zudikais mes zmones padarome juos.taip jie koviniai istvermingi sunys be zmones nuo mazens nemokykime ju buti agresyviais nes ka ismokiname juos mazus nesubrendusius tuo tampa jie suauge ir paskui sakom pidbulis-tai zudikas o nepagalvojam kad ji pavertem tokiu mes patys bet koks suo jei su juo graziai elksies uzaugs nuostabus padarelis meilumo ysikunyjimas.Pries smergdami pitbuly pagalvokit apie savo elgesi su juo.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 86