Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Ar pas Rumunijos baigėsi nuskausminimo priemonės sterilizacijai?

Rinktinės gatvėje jau savaitė laiko atvažiuoja moteris ir paima iš gyventojų sugautas kates sterilizacijai. Iki šiol viskas vyko labai gerai - paimdavo iškart po 2 kates, atveždavo, žmonės pas save palaikydavo 3 dienas, kad atsigautų ir paleisdavo vėl į kiemą, bet vakar kai eilinį kartą atvežė 2 kates, tai šiandien mane sutikusi kaimynė sakė, kad būtinai parašyčiau į internetą, nes yra nežmoniškas tų kačių riksmas, raitymas iš skausmo. Matosi, kad skirtingai nuo kitų kartų, kažkas čia ne taip. Taigi aš ir klausiu - ar pas Rumunus, kurie sterilizuoja kates jau baigiasi nuskausminimai, ar jie ekonomina, kad paskutinių dienų katės po operacijų raitosi ir klykia iš skausmo?
buniukas

Sukurta: 2012-04-03
Naujienos numeris: 6930
Peržiūrėjimų skaičius: 44285
Lankytojas: buniukas

« grįžti

Komentarai

BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-04-04)
Del informacijos- komentaras is kitur: "GINTARĖLĖ: Viskas katytėms gerai, jos jau valgo ir yra prižiūrimos. ".
Vaiwa („Lesė“, Vilnius) (2012-04-04)
visi nuskausminamieji veikia max 24 val...
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-04-03)
Buniukas, Irmulia labai teisingai pastebėjo- aš nekalbu apie tai ką ta moteris yra nuveikusi (tame rajone tikrai žinau labai smarkiai gerąja prasme pasidarbavusių moterų ir net ne vieną). Kaip ir nekalbu apie tai kiek ko kas nepadarė (beje dar reiktų panagrinėti kiek iš to "privalėjo", o kiek ne). Esmė- labai konkreti situacija, į kurią reikia kuo greičiau reaguoti. Jeigu kažkas atvažiavo ir paėmė tas kates sterilizacijai- tai ar negalvojate, kad šioje konkrečioje situacijoje JAU kažkas padaryta? Nesustokim vidury kelio- jei katytėms kas negerai, jas būtina parodyti veterinarams.
Irmulia („Lesė“, Vilnius) (2012-04-03)
Cia kalbama ne apie tai, kas kiek ir ko padare (o kad visi daro daug ir kiek kas isgali tai tikrai suprantame), o apie tai, kad kai yra tokio pobudzio problema ir kazkur kencia gyvunai, reikia skambinti, ypac kai rumunai vis dar dirba ir organizuotis pagalba bendrom jegom. Nelabai suprantu Jusu pasipiktinimo musu darbu, jeigu Leses merginoms tiesiog nepavyko pagauti kates mamytes. Daznai taip buna, kad yra gudriu kaciu, kurios ne uz ka neilenda i musu "spastus", o vistik bandyta kazka daryti, kazkas padaryta (bent jau vaikiukai kastruoti ir laimingai pas Jus gyvena). Ir kas jau kas, bet mes tai tikrai nepriekaistausime, kad Jus priveisete kaciu, nes as sia savoka visai kitaip suprantu ir jos niekada netaikau zmonems, kurie rupinasi beglobiukais lauke.
Buniukas (2012-04-03)
Ta moteris, kuri kaip jūs sakote sėdi sudėjusi rankas dėl Rinktinės g. gyvūnų yra padariusi labai daug, kiek daug gali padaryti 1 žmogus. Po insulto yra invalidė, nežiūrint to jos dėka ir jos pinigais per 5 metus buvo sterilizuota apie 70 gyvūnų - pradedant nuo Tuskulėnų g. iki Rinktinės g. Pati skolindavosi iš vienos klinikos Šeškinėje gaudyklės, sugaudavo kates (aš kiek galėjau jai pora kartų padėjau), savo mašina veždavo sugautas kates į tą kliniką šeškinėje, po to paimdavo ir pati parveždavo atgal. Pas ją namuose - 8 katės ir šuo - ir visi gyvūnai iš gatvės paimti, o kai ateini pas ją tai namai tiesiog kvepėte kvepia, net keista kaip invalidė moteris (velkanti vieną koją) taip gražiai susitvarko. Mane jinai irgi įtraukė į šią veiklą - pas mane iš gatvės paimti jau yra 9 katės ir vienas šuo (viena iš kačių - tai Lesės sugautas dvikojis katinas iš Lazdijų, kuris labai gražiai adaptavosi). Jūs sakote skambinkite - 3 valandą nakties? O be to jau pasimokiau kad neverta skambinti: kas iš to, kad jau 2 metus prašau sugauti ir sterilizuoti vieną katę - Arsenalo g. 3 (sutinku ją sterilizuoti savo pinigais ir pasiimti ją pas save visiems laikams į namus). Rezultatas nulinis, praeitais metais ši katė atsivedė 2 kačiukus, paprašiau atvažiavo Lesė, juos iškart pagavo ir kastravo (buvo katinukai), po kastracijos aš pasiėmiau juos pas save auginti, na o jų mamą katę taip ir nepagavo, prieš mėnesį prašiau, gal jūs atvažiuosite, iki šiol laukiu, o katė jau nėščia. O paskui man sako prisiveisėte kačių, kodėl nieko nedarote. O ką daryti? Sakote skambinkite? Na sakmbinau. Ir koks rezultatas? Taigi. Rašau jūms paskutinį kartą, nes matau, kad beviltišką ko nors prašyti, paprasčiausia reikia verstis savo jėgomis, o jūs ir be manęs turite kitų rūpesčių, na o mano rūpesčiai taip ir liks tik mano skausmas.
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-04-03)
Ne, nesibaigė (ką tik buvau klinikoje). Šiaip ta moteris, kuri palaiko kates po operacijos ir sako, kad jos raitosi nuo skausmo kažkodėl tikiu turi telefoną tos moters, kuri veža kates, taigi blaivaus proto žmogus pirmiausia skambintų, o ne pultų į internetą rašyti. Bent aš taip galvočiau. Juk svarbiausia padėti gyvūnui, o santykius visada galima spėti išsiaiškinti. Tegul susiskambina su ta, kuri vežė. Jei yra kažkokios bėdos- gydytojai visada apžiūri dar kartą, suduoda vaistų ir pan., jei to reikia. O katės greičiau, sakyčiau, gali rėkti iš šoko, jei jos yra laukinukės ir staiga buvo operuotos ir uždarytos nepažįstamoje aplinkoje, kitais žodžiais veržiasi lauk. O skausmą gyvūnai dažniausiai kenčia tyliai... Bet reikia greičiau skambintis ir aiškintis, o ne sėdėti rankas sudėjus ir galvoti "kas yra".


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 67