Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

„Lesės“ Kauno prieglauda  

Istorija

2008 m. „Lesės“ veiklą Kaune pradėjo kelios iniciatyvios mūsų savanorės, kurios buvo neabejingos beglobiams gyvūnams, perskaitė apie „Lesės“ veiklą ir nusprendė prisijungti. Kadangi tuo metu beveik visa „Lesės“ veikla vyko tik Vilniuje, o kauniečių savanorių buvo tik trys, pradėti veiklą nuo nulio reikėjo didžiulo noro ir užsispyrimo. Merginos pradėjo globoti benamius gyvūnus savo namuose, ieškoti jiems naujų šeimininkų, taip pat, suorganizavo ir pradėjo sterilizacijos finansavimo programą Kaune, kurios metu „Lesė“ apmokėjo dalį gyvūnų sterilizacijos kainos daugiau nei šimtui gyvūnų.

2010 m. prie „Lesės“ komandos Kaune prisijungė didelę patirtį gyvūnų globos srityje turiti savanorių komanda iš gyvūnų globos tarnybos „Pifas“. Buvo stipriai išplėsta „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ programa Kauno mieste bei švietėjiška veikla, kurios metu moksleiviams organizuojamos ir dėstomos paskaitos apie gyvūnų globą bei padėtį Lietuvoje, aiškinama gyvūnų sterilizacijos svarba.  

2011 m. vasarį buvo pasirašyta gamybinės - sandėliavimo paskirties patalpų nuomos sutartis Sausinės kaime, ir pradėti remonto darbai. Nuomos sutartis buvo pasirašyta penkeriems metams iki 2016m. vasario mėn. 15 d. 

2016 metų vasario mėn gamybinės - sandėliavimo patalalpos buvo nupirktos ir jau yra VšĮ "Lesė" nuosavybe. 

      

Lauko voljerai

Prieglaudos lauke buvo sukonstruoti 5 dengti voljerai šunims ir šuniukams. Voljerų dydis yra 2x3 m. Juose vienu metu gali būti apgyvendinti 5-15 gyvūnų.

II aukštas. Koridorius - Administracinė patalpa

[bus papildyta]  

I aukštas. Kambarys 1

[bus papildyta] 

I aukštas. Kambarys 2

[bus papildyta]  

I aukštas. Kambarys 3

[bus papildyta]  

Remontas

[bus papildyta] 

Savanoriai

Kauno prieglaudoje dirba apie 5-10 savanorių, kurie atvyksta nuo darbų ar mokslų laisvu metu. Pagrindiniai darbai prieglaudoje yra:
  • remonto darbai (voljerų įrengimas, dažymas, tinkavimas, santechnikos instaliavimas ir pan.),
  • gyvūnų voljerų valymas,
  • šunų vedžiojimas, šukavimas, dresavimas,
  • bendrų patalpų plovimas,
  • gyvūnų fotografavimas skelbimams.

Savanorių prieglaudoje nuolat trūksta, todėl visad laukiami norintys prisidėti. Jeigu turite laisvo laiko, kurį norėtumėte praleisti su gyvūnais, daugiau informacijos apie savanorystę rasite čia.

Vadovė 

Nuo 2008 m. „Lesės“ Kauno skyriui vadovauja Eglė Baležentienė. Eglė priima sprendimus dėl vykstančių prieglaudos remonto darbų, gyvūnų priėmimo, priežiūros ir gydymo Kaune.

Eglė aktyvią gyvūnų gelbėjimo veiklą pradėjo dar 2006 m. pirmojoje savanoriškoje gyvūnų globos organizacijoje „Pifas“, kur ji buvo atsakinga už gyvūnų gelbėjimo darbus ir savanorių koordinavimą.  

Prie „Lesės“ komandos Eglė prisijungė 2008 m. „Lesėje“ ji dirba be atlygio, savanoriškais pagrindais.

Pagal profesiją Eglė yra diplomuota gyvūnų priežiūros specialistė. Ji taip pat yra didelė naminių egzotinių paukščių ir smulkių gyvūnų mylėtoja.  
  

Svarbios nuorodos

 

Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 57