Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Elektroninė labdaros parduotuvė (plačiau >>)

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dariunia (20:19) >>
867400299
Polio-mama (9:43) >>
Laikykis ir sveik, Marguti!
Charlesenawl (3:12) >>
wh0cd28204 buying prednisone on line
BennyTit (2:49) >>
wh0cd28204 disulfira m antabuse

„Lesės“ komanda

 

Vilnius

Vilniaus prieglauda 

„Lesės“ Vilniaus prieglaudos komandą Vilniuje sudaro apie 30-50 aktyvių narių, kurie užsiima gyvūnų priežiūra prieglaudoje, laikinu glaudimu savo namuose, gyvūnų gelbėjimo, gydymo, sterilizavimo bei "Pagauk-Sterilizuok-Paleisk" programos darbų organizavimu bei veikla. 


Nuo įkūrimo 2007 m. „Lesės“ Vilniaus skyriui vadovauja Vesta Auškalnienė, kuri taip pat yra „Lesės“ direktorė, steigėja ir vienintelė dalininkė. Vesta yra atsakinga ir priima sprendimus dėl vykstančių Vilniaus prieglaudos remonto darbų, gyvūnų priėmimo, priežiūros, gydymo ir „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ vykdymo Vilniuje.

Vesta aktyvią gyvūnų gelbėjimo veiklą pradėjo dar 2006 m., prieš pradedant kurtis pirmosioms savanoriškoms gyvūnų globos organizacijoms. Kartu su gyvūnų mylėtojais bendraminčiais, Vesta pradėjo reklamuoti ir ieškoti naujų namų Kauno Aleksoto prieglaudos (uždaryta 2010 m.) ir Vilniaus sanitarinės tarnybos „Grinda“ gyvūnams, kurių iki tol beveik visi mirdavo nesulaukę naujų namų. 2006 m. Vesta taip pat buvo viena iš „Pifo“ (pirmos savanoriškos gyvūnų globos organizacijos) steigėjų.

Nuo 2011 m. Vesta yra pirma oficiali „Lesės“ darbuotoja (po penkerių metų darbo savanoriškais pagrindais). 

Prieš prisijungiant prie „Lesės“ komandos, Vesta dirbo nekilnojamo turto verslo administravimo srityje. 

 

Kaunas

Mūsų komandą Kaune sudaro iniciatyvus ir labai draugiškas ir moteriškas apie 10 narių kolektyvas. Merginos turi ilgametę patirtį gelbėjant, gydant ir globojant gyvūnus namuose bei vykdant "Pagauk-Sterilizuok-Paleisk" programą Kaune. 

Nuo 2008 m. „Lesės“ Kauno skyriui vadovauja Eglė Baležentienė. Eglė priima sprendimus dėl vykstančių prieglaudos remonto darbų, gyvūnų priėmimo, priežiūros ir gydymo Kaune.

Eglė aktyvią gyvūnų gelbėjimo veiklą pradėjo dar 2006 m. pirmojoje savanoriškoje gyvūnų globos organizacijoje „Pifas“, kur ji buvo atsakinga už gyvūnų gelbėjimo darbus ir savanorių koordinavimą.  

Prie „Lesės“ komandos Eglė prisijungė 2008 m. „Lesėje“ ji dirba be atlygio, savanoriškais pagrindais.

Pagal profesiją Eglė yra diplomuota gyvūnų priežiūros specialistė. Ji taip pat yra didelė naminių egzotinių paukščių ir smulkių gyvūnų mylėtoja.  
  
 

Jonava

Mūsų komandą Jonavos mieste šiuo metu sudaro du nariai, kurie jau daug metų globoja, gydo ir sterilizuoja beglobius gyvūnus. Jonaviečiai prie „Lesės“ prisijungė 2010 m., kai sutarėme vykdyti "Pagauk-Sterilizuok-Paleisk" programą Jonavoje. 

Nuo 2010 m. „Lesės“ Jonavos skyriui vadovauja Žyvilė Rozenbergaitė. Ji yra atsakinga ir priima sprendimus dėl gyvūnų priėmimo, dovanojimo, priežiūros, gydymo ir „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ vykdymo Jonavoje. 

Žyvilė „Lesėje“ dirba be atlygio, savanoriškais pagrindais.

Pagal profesiją Žyvilė yra ekonomistė.  

Kiti miestai

Dalis „Lesės“ narių yra pasklidę po įvairius miestus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šie nariai nuotoliniu būdu aktyviai prisideda prie „Lesės“ svetainių vystymo ir administravimo, lankstinukų kūrimo ir įvairių kitų darbų. Su visais nariais ryšį palaikome internete.

   

Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 43