Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Rutonė (17:46) >>
Ir dar. Naujieji atėjo ramiai, lydimo namų karalienės knarkimo :) O Kalėdų proga gauta...
Rutonė (17:44) >>
Jei kas nematėte feisbuke, parašysiu čia. Štai jau 7 mėnesiai, kaip Zefyriukė (mes jos vardo...
Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)

Komentarai

(91)
1 2 3 4 >  >>
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-05-16) >>
Ūlia glaudžiasi pas mane namų globoje. Sudėtinga, bet tiek pralaikius norisi iš namų ir padovanoti. :) Šiaip su vaikais kiek sutikom su visais nori žaisti. Ji aplamai nori žaisti visur, visada, su visais- nesvarbu žmogus ar gyvūnas. Jai viskas įdomu. Vienintelis momentas, kad ji pati dar galvoje mažvaikė ir kartais nejaučia gabaritų, t.y. jei vaikas labai labai mažas gali visai nepiktai, bet pargriauti. Kitokių bėdų šiuo klausimu absoliučiai nepastebėjau. Su kate irgi jokių agresijų nėra, ji puikus pavyzdys, jog katės ir šunys nėra iš prigimties priešai. Katė jai tik dar vienas draugas žaidimams. Todėl mano "panelė" nuo jos "kenčia" kartais. Ūlia lenda į akis, kibina, vaiko, neduoda ramybės. Ir kas įdomiausia, kad katė, visai nepripažįstanti JOKIŲ kitų gyvūnų, jau susitaikė su ta mintimi- duoda per nosį nagais kai labai užknisa, bet karts nuo karto net glaustinėjasi. Žodžiu priešo Ūlioje nerado. Būna juokinga stebėti kai Ūlia gavusi per nosį ir pagaliau supratusi, kad žaidimų nebus, atsigula priešais katę ir "terorizuoja" žvilgsniu- taip ir praguli kol šunė nesumąsto, jog galima rasti ir smagesnių užsiėmimų. Namuose viena ji jau pasilieka be cypimų. Nežinau kaip viena, bet prie manęs būna, kad ką nugirdusi laiptinėje paloja, suurzgia, bet kol kas tfu tfu tfu didesnių nemalonumų neturėjau. Vienintelis dalykas ką reikia turėti omenyje be to, jog tai gyvas sutvėrimas- tai kad ji "gyvas sidabras". T.y. reikia su ja arba daug vaikščioti arba paleidinėti palakstyti su kitais šunimis, žmonėmis ar tiesiog vienai- ji labai mėgsta judėti. Kartą pas draugus vakarojome ir praktiškai visą naktį nemiegojome- Ūlia nemiegojo taip pat. Visą naktį lakstė po kiemą, žaidė su šeimininkų šunimi, o kai nusibosdavo tam- žaisdavo viena. Tiesa sekančią dieną kai kritom į lovas pavakarį- tai atsikėlėm abi tik kitą rytą. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-04-04) >>
Del informacijos- komentaras is kitur: "GINTARĖLĖ: Viskas katytėms gerai, jos jau valgo ir yra prižiūrimos. ".
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-04-03) >>
Buniukas, Irmulia labai teisingai pastebėjo- aš nekalbu apie tai ką ta moteris yra nuveikusi (tame rajone tikrai žinau labai smarkiai gerąja prasme pasidarbavusių moterų ir net ne vieną). Kaip ir nekalbu apie tai kiek ko kas nepadarė (beje dar reiktų panagrinėti kiek iš to "privalėjo", o kiek ne). Esmė- labai konkreti situacija, į kurią reikia kuo greičiau reaguoti. Jeigu kažkas atvažiavo ir paėmė tas kates sterilizacijai- tai ar negalvojate, kad šioje konkrečioje situacijoje JAU kažkas padaryta? Nesustokim vidury kelio- jei katytėms kas negerai, jas būtina parodyti veterinarams.
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-04-03) >>
Ne, nesibaigė (ką tik buvau klinikoje). Šiaip ta moteris, kuri palaiko kates po operacijos ir sako, kad jos raitosi nuo skausmo kažkodėl tikiu turi telefoną tos moters, kuri veža kates, taigi blaivaus proto žmogus pirmiausia skambintų, o ne pultų į internetą rašyti. Bent aš taip galvočiau. Juk svarbiausia padėti gyvūnui, o santykius visada galima spėti išsiaiškinti. Tegul susiskambina su ta, kuri vežė. Jei yra kažkokios bėdos- gydytojai visada apžiūri dar kartą, suduoda vaistų ir pan., jei to reikia. O katės greičiau, sakyčiau, gali rėkti iš šoko, jei jos yra laukinukės ir staiga buvo operuotos ir uždarytos nepažįstamoje aplinkoje, kitais žodžiais veržiasi lauk. O skausmą gyvūnai dažniausiai kenčia tyliai... Bet reikia greičiau skambintis ir aiškintis, o ne sėdėti rankas sudėjus ir galvoti "kas yra".
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-01-27) >>
Juoduke, ačiū ir Jums, nes gydymas jau kainavo nemažai, bet neaišku kiek kainuos dar- tai tikrai pravers ir Jūsų bei visų kitų finansinė pagalba. Tik labai tikimės, kad jau jau greitai mažius išsikapstys. Ir labai norim tikėti, kad be didesnių pasekmių. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-01-27) >>
Yahoo! Ačiū Viktorijai, kuri per FaceBook pasiūlė pagalbą. Vakare turėsime gliukomatį! :) Kaip gera būna ant dūšios kai suvoki, jog vistik yra geranoriškų ir neabejingų žmonių aplinkui. Visi kartu tikrai galime nuveikti labai daug. Tai įkvepia jėgų, kai labai labai pavargsti. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2012-01-19) >>
Kai kur "nebespejome" papildyti straipsnio, taigi papildau cia. :) Pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos reikalavimus, gyvūno palaikai turi būti užkasami taip, kad ant jų užpiltų žemių sluoksnis būtų ne plonesnis nei 1 metras. Gyvūnų kapines rasite čia: http://maps.delfi.lt/index.php?id=1&bbox=25.090519398167,54.6332432506866,25.1601146 60033,54.6598530084759&search=%7B%22tab%22:0,%22page%22:0,%22query%22:%7B%22text%22:%22liudvinavo%20 1%22,%22provider%22:%22address%22%7D,%22object%22:%7B%22e%22:25.1253170291,%22n%22:54.6465509932,%22 ttip%22:%22Liudvinavo%20gatv%C4%97%201,%20Vilnius,%20Vilniaus%20miesto%20savivaldyb%C4%97,%20Vilniau s%20apskritis%22%7D%7D
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2011-12-01) >>
Bet koks jis nerealus! Nepatikėsit. :) Matė mane pirma kartą, o elgėsi kaip šimtą metų pažystamas draugelis. :) Labai mėgstantis "kalbėtis" ir "diskutuoti". :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2011-10-24) >>
Jis jau šeštadienį prie prieglaudos trynėsi, bet arti neprisileido. Neatrodė labai baisiai, pagalvojau, jog "vietinis" tik užklydo pas mūsų šunis pabendrauti, nes labai noriai su mūsiškiais ėjo į kontaktą. Man jis pasirodė labai simpatulka. Dar vis tikiuosi, jog jis naminis ir atsiras kas jo ieško, kad jis tik mūsų svečias, radęs prieglaudoje draugų. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2011-10-12) >>
Valio! Atsirado seimininkai. :) Labai smagu.
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2011-04-27) >>
Miaffa, skaiciai: Klaipedoje sterilizuoti 78 gyvunai, Vilniuje 447 (352 kates ir 95 sunys). Pinigine israiska kiekvienas gali paskaiciuoti pats- mes daug nesigilindami emem vieno gyvuno sterilizacijos kaina 100 LTL, taigi Vilniuj buvo suteikta paramos uz 447x100=44 700 LTL. Man atrodo nereali suma! :) Del informacijos sklaidos: Vilniaus savivaldybes parasas gautas kovo 30 diena (oficialiai sutartis pasirasyta balandzio 4), t.y. vos kelios dienos iki Vier Pfoten atvykimo, todel iki pat paskutines minutes nebuvo aisku ar projektas bus vykdomas ir negalima buvo normaliai paskleisti zinia kas ir kaip. Butent del siu priezasciu daug kam susidare ispudis, jog projektui nebuvo pasiruosta. Kazkuria prasme tai tiesa- juk negali pasiruosti tokiam dalykui per pora dienu. Taciau, mano asmenine nuomone, ivertinant aplinkybes, viskas praejo labai sekmingai! Sekanti karta esame nusiteike tikrai daug daugiau rasyti sia tema. Tikimes sekancio karto nuo birzelio vidurio iki rugsejo pabaigos- siame tarpe. Tiesa girdejau, kad si karta trukdziu turesime tik daugiau, laikykime visi kumscius, kad vistik antras etapas ivyktu ir dar sia vasara! Geros dienos! :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2010-07-27) >>
Perskaičius- riebiai ir penkiais aukštais nusikeikiau. Gerai, kad tyliai. :) Šiaip jau to mažojo ciuckio "seserims" irgi verta būtų nepalikti... Tik greičiausiai ne šitas- tai koks kitas... :( Ir ne pro šalį būtų, kad kas turintis priėjimą prie media'os, paviešintų istoriją, tik baisiausia, kad dar greičiausiai tie kas bando kalytei padėti būtų davatkų nukeikti negyvai "už nepagarbą seserims". O jei rimtai- tai be keiksmažodžių nebeliko ką ir pasakyti...
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2009-12-07) >>
Grazino, nesutaria su ju senbuviu katinu (buvom sutare, kad pabandys). :( O atrode jau gerai isitaise... Ka padarysi, iesko namuciu vel. ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2009-05-17) >>
Nereali, tikra pantera! ;) Kam idomu- ji dabar PC Panorama "kaciu miestelyje", tik ten jai kartais per daug demesio buna- tai pasislepia. Beje ji megeja ir pazaisti, padukti. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2009-03-10) >>
Wilma, bent jau kai kalbėjome su Grinda- tai jie sakė NIEKUR nevažiuoja be "iškvietimo", nes ir "pagal iškvietimus" darbo per akis. Tai jeigu kažkas katytėmis rūpinasi, jei su kaimynais galima draugiškai sutarti, jog Grindos nekviestų- galima kaip ir nesirūpinti, jog Grinda pagaus. Plius jei ir pagautų- visada tas kas rūpinasi gali atskirti tokią "savo kiemo" katytę. Taigi labai daug priklauso nuo mūsų pačių gerumo ir protingumo. Žinoma oficialiai vistiek derinami šie klausimai, tiesiog gali tekti ilgokai laukti kokių nors teigiamų pakeitimų ir sprendimų.
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-08-29) >>
Aisku cia gal ir "reklama" butu, bet daugeliui "daktare Birute" nieko nesako- reiktu ir klinika ivardinti. Tik kazkodel itariu, jog tai Pilaites(Vilnius) Papilenu gatveje esanti vet.gydykla? ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-07-04) >>
Labai dziugi naujiena- suniukas rado naujus namus! ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-07-04) >>
Suniukas rado naujus namus. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-07-03) >>
Padeliojom pranesimus dar kitur internete (SuperMama, Basset.lt) labai viliuosi, kad seimininkai atsiras... :/
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-27) >>
As tai siulau "verslo plana" visiems kur "vaikams atrakcija patureti mazu suniuku ar kaciuku, todel kergiu savo augintini"- kai tik uzsimanot tokios atrakcijos- skambinkite mums, ta pacia diena galime isipareigoti parupinti "atrakcija"! Na ja reiks truputuka gal nuprausti, gal blusytes panaikinti, bet nieko baisaus ar rimto. Tuoj pat idedam skelbima apie nauja dovanojama gyvuna ir kol atsiras tikri nauji seimininkai- atrakcinkites ir globotinis ir vaikai. ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-17) >>
Rudai raina katyte uzsakyta. ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-17) >>
Ar esate tikri, kad norite butent rusu melynuju? ;) Tai labai energingi kaciu atstovai. Mano pazystamu augintinis pvz. visai nemegsta buti ant ranku- isimtis tik kai nori pasnuduriuoti siltai isitaises. O vaikai daznai nori, kad ju "kyte" butu "cia ir dabar". Zodziu jeigu Jusu mazylis toks pats nenuorama, kuris tampys tokia kate- gali kilti neblogu pestyniu namuose. ;) Nors isimtys tik patvirtina taisykle ir gali buti, jog rasit butent toki gyvuna, kuris bus "gera mama" Jusu vaikui (nors jis jau nebe toks ir mazas). ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-13) >>
Meskis, mes jau Jusu laukiame. :) http://www.lese.lt/forum/viewtopic.php?f=29&t=115
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-05) >>
Meskis,kai kur orientuojames,kai kur aisku ne.Naturalu,kad neimanoma visko zinoti apie kitu veiklos specifika.Man pvz idomu toks dalykas:neisizeiskit,jei as klystu,bet kazkaip susidare ispudis,jog Jus kaip ir "pries" tarkim ir savireklama?Mes ramia dusia traukiam pinigelius is savu kiseniu,kai to reikia,bet as neisivaizduoju veiklos vykdymo tik is savu lesu.Tai prilygtu vieno kito gyvuno gelbejimui.O norisi padeti kuo daugiau.Taigi reikalingos lesos,tam reikalingi remejai,o jiems reik kazkaip rodyti,kad esam,kas esam,ka darom ir kaip.Tuo paciu tai ir sioks toks visuomenes svietimas-jai nuolat aiskinama,kad si problema yra ir reikia ja spresti-rupintis aplink esanciais gyvunais.Siaip jei Jus nieko pries as siulyciau su sia diskusija keltis i musu foruma(galima sukurti atskira tema Aleksoto prieglaudai),nes cia biski ne i tema gaunasi,o besidominciu siuo klausimu irgi manau atsiras.Aisku jei Jus nieko pries diskutuoti ir dalintis patirtim http://www.lese.lt/forum/viewforum.php?f=29
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-02) >>
Karina, pasiskaitykite pati ka rasot-"veiklos kopijavimas"... :D Toliau nekomentuosiu- kas nores pakikens sau tyliai. ;) Kas del chat'u- zinokit, Jus daugiausiai sedit, nes Jus VISUR VISI "pazysta", nepastebejot? Primenu, kad is mano puses Jums "ignore"- i diskusijas nebesileisiu, tik norejau paprasyti- bukit gerute, rasykit komentarus "i tema" arba "nesiukslinkit" ir pasilaikykit sau. Aciu. P.S. dar labai idomu pasidare ko ten kur nebus? Gal tokiu kaip Jus, kurie atvaret ir ant galvos praktiskai uzsilipot? Linkiu pasveikti.
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-06-02) >>
Administratoriai pašalino komentarą
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-05-29) >>
Ne!Zinokit,manau,geriausia daryti taip kaip visi-susirinkti savo zaisliukus ir pasistatyti auksta tvora,kad nematyti kas uz jos.Tada ir ramiai miegasi ir tikrai NIEKAS nepapriekaistaus,kad kazka BLOGAI darai.Gerbiu zmones uz asmenines nuomones turejima,bet niekaip nesuprantu kodel tie,kurie daugiausiai kritikuoja kazkaip prasitaria,kad patys "jokios organizacijos veikloj nedalyvauja".Cia zinokit mums labiausiai reikia,nes "NEREALIAIS pinigais kvepia". :D Visiems kam kyla klausimu del svietejisku programu ir kitokiu akciju ir t.t.pasakysiu tikrai atvirai:mes tikrai UZ daryti ir tokius dalykus,bet nepykit-para teturi 24 val.,9 is ju turiu praleisti darbe,bent 8 noreciau pamiegoti (tik kazkaip neiseina),o toliau galit paskaiciuoti kiek lieka seimai,kitiems pomegiams,poilsiui,gyvunu globai.Todel tikrai nesuprantu kas blogo tame,jog kvieciam prisideti prie veiklos,net nebutinai musu org-je.Papildomos rankos tikrai padetu speti ir visuomene sviesti.Kas nedirba tas neklysta,geriau nedirbt. ;)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-05-17) >>
Katyte neeiline. Akys dideles dideles ir zydros zydros. :) Beje kai kuriu kaciuku irgi atrodo tokios bus- visu neapziurinejau labai, nes buvo isisiurbe i mama. Chi chi chi. Taciau vienas priejo prie narvelio sieneles ir i mane ziurejo tokiom pat didelem akim- tai jei nepasikeis- bus melynos. :)
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-05-17) >>
Beje- ne visai "prie ko", tiesiog del informacijos, nes buvo kalbeta ir apie mirtinguma nuo grybelio: grybelio mirtina liga turbut pavadinti negalima, bet! Kalbant konkreciai apie kates- jei grybelis paplinta labai dideliame pavirsiuje- jis tampa galima sakyti mirtina liga. Kates nemazai deguonies isisavina per oda, jei ja pazeidzia grybelis- oda "nebekvepuoja". O kadangi si liga dar ir pati gerokai silpnina imuniteta- kate praktiskai pasmerkta letai ir skaudziai mirciai. :/
BlackCat („Lesė“, Vilnius) (2008-05-17) >>
Administratoriai pašalino komentarą
1 2 3 4 >  >>
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 57