Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Rutonė (17:46) >>
Ir dar. Naujieji atėjo ramiai, lydimo namų karalienės knarkimo :) O Kalėdų proga gauta...
Rutonė (17:44) >>
Jei kas nematėte feisbuke, parašysiu čia. Štai jau 7 mėnesiai, kaip Zefyriukė (mes jos vardo...
Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)

Komentarai

(79)
1 2 3 >  >>
Mirtise (2015-08-17) >>
Borgas - tai du viename, todėl labai tiktų žmogui, kuris neapsisprendžia ko labiau norėtų - šuns ar katino. Borgas - ištikimas pasivaikščiojimų ir žaidimų draugas. Kur jūs - ten ir Borgas, kaip uodegytė. Norit pažaisti, pamėtyti kamuoliuką? Borgas su didžiuliu ūpu vaikysis kamuoliuką po pievą ir cypindamas dantyse lakstys pamiršęs visą savo solidumą. Norit pasivaikščioti parke? Borgas seks jus, o jei netyčia keliais žingsniais pralenks, net nekviestas grįš. Kalbinamas įdėmiai žiūrės jums į akis - viską suprasdamas ir atrodo tik akimirkos trūksta, kad prabiltų. Bet šalia visų šuniškų bruožų Borgas kaip katinas - ateis prie jūsų pasiglaustyti ir snukeliu pasitrinti į ranką prašydamas dėmesio ir paglostymų, o pakasius pilvuką iš pasitenkinimo užmurks. Savotiškai. Šuniškai.
Mirtise (2015-05-30) >>
dar vienas puikus savaitgalis su Kapa sodyboje. Mergytė jau įsidrąsino ir pati įšoko į mašiną. Bet įsidrąsino ir kitoje vietoje - nušvilpė nuo stalo mano vakarienę. Todėl gero elgesio pamokos nepakenktų :-) Na ir dar reikėtų paminėti, kad mėgėja kasti duobes. Todėl ieškant Kapai namų reikėtų įsitikinti, kad žmonės nebūtų išprotėję dėl tobulos angliškos pievelės. Nežinau kur Kapa gyveno iki patekdama pas mus, bet turi labai teisingų ir gerų šuniškų įpročių: blogai pasielgus griežtesniu balsu ją sudrausmindavau ir Kapa tuoj pat atsiguldavo „į vietą“. Pakvietus „pas mane“ lėkdavo taip, kad įsibėgėjusi net nespėdavo laiku sustoti. O juokingiausia būdavo, kai Kapa vis spoksodavo į mano maistą ir supratusi, kad tikrai nei kąsnelio negaus, atsiguldavo ir atsukdavo man nugarą, kad to kąsnelio net nematytų.
Mirtise (2015-05-17) >>
Su Kapa praleidome savaitgalį sodyboje. Ji – absoliučiai tobulas šuo. Labai paklusni, meili, linksma, drąsi. Tiesa, į mašiną pati nelipa, tenka įkelti, nepavyko net su maistu privilioti, bet važiuoja labai tvarkingai. Tiktų šeimai su mažais vaikais - labai gražiai draugavo su kaimynų anūkais. Puikiai pritaptų namuose, kur yra kitų šunų. Draugė atvažiavo su šunyte, kuri nedrąsi, nemoka žaisti, pavydi dėmesio. Kapa ją kibino, kvietė žaisti. Nepaisant to, kad anoji iš nepasitikėjimo kaukšėjo aplink Kapos nosį dantimis ir suraukusi nosį urzgė, Kapa vis tiek ją išjudino ir antrą dieną jau lakstė abi vizgindamos uodegom visas baimes pamiršę. Kapos geležiniai nervai ir stabili psichika - nei karto nesuurgzė ir nepabandė kąsti atgal, nepasidavė jokiom provokacijom. Nerodo jokios agresijos prie maisto. Labai mėgsta maudytis: išbraidė visus ežerus, upelius ir balas. Gražiai elgiasi namuose. Naktimis tvarkingai miegojo savo guolyje. Linkiu Kapai pačių geriausių šeimininkų. Ji tik tokių verta. Jai neužtenka tik šiltų ir sočių namų. Jai reikia žmogaus dėmesio, prisiglausti, žiūrėti į akis, kartu keliauti ir pažinti pasaulį.
Mirtise (2014-05-28) >>
Grybas neuzaugo. Bet Arcis atsigavo, visos zaizdeles ir nuplikimai uzsitrauke tai daugiau i klinika ir nevaziavom. Labai dziaugiames, kad didesniu bedu nebuvo ir neprireike kitu priemoniu, uzteko tik sampuno ir vitaminu
Mirtise (2014-05-20) >>
Gražuolį Samsoną nusižiūrėjo dviems metams iš Amerikos į Lietuvą dirbti atvažiavusi mergina. Labai tikiuosi, kad sutaps charakteriai, puikiai susiklostys santykiai ir Samsonas pagaliau turės namus. O po dviejų metų Vosyliukų valkatėlė (praeitais metais per Velykas buvo rastas valkataujantis Vosyliukų kaime) taps amerikiečiu :-)
Mirtise (2014-02-25) >>
Taip. Tik reikia paskambinti nurodytu telefonu.
Mirtise (2014-02-21) >>
Na štai - atėjo Šansiukui Kalėdos, o paskui netrukus ir šeimininkai :-)
Mirtise (2013-12-31) >>
naujiena, kad Loris pagaliau turės namus, buvo pati geriausia mano gimtadienio dovana :-)
Mirtise (2013-12-17) >>
Labai ačiū už paramą Maksui. Blusas, utėles, rinotracheitą jis įveikė. Toksoplazmozės tyrimo dar nekartojome - klinika kol kas neturi reikalingų testų. Laukiam, kol tiekėjai atveš. Katinas išgražėjo - šiek tiek pastorėjo, kailis pradėjo blizgėti. Deja, išlindo dar viena, labai neraminanti bėda. Globėja pastebėjo, kad Maksas labai daug laka. Ir vėl skubėjom pas veterinarus tikrinti inkstų ir cukraus. Paaiškėjo, kad Maksui inkstų nepakankamumas (kreatininas buvo 267, šlapalas 23). Penkias dienas buvo lašinami skysčiai, paskirtas dietinis maistas. Per mėnesį kreatininas nukrito iki 180 (dar viršija normą, bet nors tendencija guodžia), o vat šlapalo niekaip nepavyksta numušti :-( Toliau Maksas valgo nemėgstamą inkstininkų maistą ir sausio vidury vėl tikrinsim inkstus.
Mirtise (2013-12-10) >>
Labai būtų įdomu pamatyti kaip užaugo Mėja :-) Pasitikrinti, kada savanoriai darbuojasi prieglaudoje galite mūsų kalendoriuje: http://lese.lt/lt/vilniaus_prieglaudos_kalendorius
Mirtise (2013-12-09) >>
Mėja meilumą, žinoma, iš mamos paveldėjo :-) Su Runa praėjusią savaitę važiavome į veterinarijos kliniką (kažkodėl pradėjo ašaroti akytės), priimamajame laukė labai daug žmonių su augintiniais, ir Runa tikrai nepaliko nei vieno abejingo: visi šypsojosi ir spėju, kad pavydėjo man tokio nuostabaus šuns. Ilgokai teko palaukti eilėje, ir visą tą laiką Runa visus laukiančius ir nuobodžiaujančius linksmino savo puikia nuotaika, vizgino uodegą, bandė įsitaisyti man ant kelių, o kai suprato, kad netelpa, tai bent jau priekines lapces susikrovus ant kelių bučiavo mane :-) Kilo mintis, kad gal Runa nelabai fotogeniška,nuotraukose nesimato jos puikaus charakterio. Kitaip negaliu paaiškinti, kodėl ji iki šiol prieglaudoje. Gal reikėtų Runą pafilmuoti. Runa be išimties visada meili, visada linksma. Tie, kas nori namuose turėti amžiną pozityvą, turėtų griebti Runą net nesvarstydami.
Mirtise (2013-12-03) >>
Man atrodo Šansiuką įsimylėję visi savanoriai :-) Aš tai jau tikrai. Jis labai meilus, labai švelnus. Jam labai gerai būtų surasti namus, kuriuose visąlaik būtų žmonių ir netektų ilgų valandų leisti vienam. Svajoju, kad Šansą įsišunintų kokia nors senjorų pora, kuriems jau nereikia nudirbti visų pasaulio darbų, daryti karjeros, kurie gali ramiai laiką leisti namuose, o Šansiukas galėtų šalia įsitaisęs džiaugtis gyvenimu. Net išėjus į lauką pasivaikšioti Šansui didžiausias džiaugsmas kai pritupiu ir jis gali savo lapciukes susikrauti ant kelių :-)
Mirtise (2013-10-23) >>
Šitas bernaitis šeštadienį svečiavosi mano sodyboje. Neseniai jo sesutė iškeliavo į namus, Takis liko vienas, tai būtinai reikėjo jį pralinksminti. Labai bijojo išlipti iš mašinos, gal galvojo, kad atvežiau jį į mišką paklaidinti, bet kai jau išlipo, tai nenurimo iki pat išvažiavimo :-) Labai smalsus ir guvus šuniukas. Padėjo man tulpes sodinti: aš padarau duobutę svogūnėliui, Takis ją užkasa, paskui pavagia pagaliuką, kuriuo duobutes darau. Pavasarį bus matyt koks mūsų bendro darbo rezultatas :-) Be to Takis - puikus sargas: saugojo mane nuo kaimynų šuns ir kačių. Nieko prie namų neprileido :-)
Mirtise (2013-10-22) >>
Atkreipkite dėmesį į šias gražuoles. Tikrai karališkos katės. Viena už kitą gražesnė. Tik bėda, kad piktukės... Sudarė koaliciją ir su nieku nedraugauja. Labai reikėtų koaliciją suardyti. Gal tuomet piktumas praeitų, po vieną gyvendamos nebūtų tokios aršios. Labai labai reikėtų joms namų, jei kol kas ne patovių, tai nors laikinų.
Mirtise (2013-10-15) >>
Šansas paklausė savo gelbėtojos ir pradėjo valgyti - vakar grįžes po pasivaikšiojimo nesitraukė nuo dubenėlio kol viso neištuštino. O paskui ėmėsi ir draugės dubenėlio. Mat pasipildėm šunimis, visi jau nebetelpa ir Šansas dabar gyvena su drauge. O draugė pasitaikė nelabai valgi, tai Šansiukas vakar pavalgė už du :-)
Mirtise (2013-10-09) >>
Labai apsidžiaugiau per savaitę įvykusiais pokyčiais. Tik atvežtas Šansas buvo liūdnas, nedrąsus, nelaimingas :-( Atėjau po savaitės, ogi visai kitas šunius - žaizdelės gražiai gyja, nuotaikas puiki, kartu su visais kitais šunimis loja, uodegą vizgina :-) Tik galėtų apetitas būti geresnis, norėtųsi, kad kauliukai greičiau mėsyte ir riebaliukais apaugtų...
Mirtise (2013-09-24) >>
Vakar Činas labai smagiai graužė kakliukus. Tiesa, narve jis nevalgo. Reikia patogiai, ant pufiko atsigulti ir tada jau mėgautis :-) Būtų nežinia kiek sugraužęs, bet pabijojau, kad subloguos. Tai dar ir pusryčiams kakliukų liko.
Mirtise (2013-09-12) >>
Esu priblokšta ... Pasirodo, kad per 10 metų šuo taip ir nepatyrė nei meilės, nei rūpesčio :-( Gaila... Iš visos širdies linkiu, kad nors senatvė jo būtų lengvesnė. Kad atsirastų žmogus, kuris, nepaisydamas Lorio garbaus amžiaus, raišuojančios kojelės, pamiltų jį, suteiktų šiltus ir vienintelius namus. Bet štai jau du metai Loris prieglaudoje, o tokio žmogaus vis neatsiranda :-(
Mirtise (2013-08-26) >>
Katinukas jau pradėjo pats valgyti. Labai mielas, globėja džiaugiasi, kad ramiai išmiega visą naktį, o dienomis dūksta su šuniu.
Mirtise (2013-08-21) >>
Visi trys Runos vaikai užaugo, dabar belieka tik mamai surasti pačius geriausius šeimininkus.
Mirtise (2013-07-17) >>
Dr. Saulius Laurusevičius
Mirtise (2013-07-15) >>
Loris 5 dienas svečiavosi pas mane sodyboje. Neįsivaizduojate koks tai superinis šuo. Mėgsta važiuoti mašina. Sodyboj lipo į visas mašinas, kurios tik sustodavo mūsų kieme :-))) Mūsų sodyba neaptverta, todėl pradžioj bijojau, kad Loris atsidūręs jam nepažįstamoj aplinkoj nenuskuostų laukais miškais. Pirmą dieną stengiausi neišleisti jo iš akių ir kai matydavau, kad vaikinas susiruošė tyrinėti aplinką, kviesdavau atgal. Paaiškėjo, kad jis puikiausia žino, kur jo "namai" ir visai nebūtina jo ganyti - apėjęs ratuką, aplankęs kaimynus grįždavo pas mus. Susidraugavo su kaimynų šuniu, labai myli vaikus - vis lėkdavo pas kaimynų anūkus. Labai tvarkingai elgėsi namuose - parodžiau, kur paklotas jo guoliukas, ten ir miegojo. Visai neloja. Kaimynė net susirūpino, ar turi balsą :-) Norisi kuo aktyviau ieškoti Loriui namų - labai gaila, kad jos puikus šuo, draugiškas, linksmas, pasitikintis savimi ir visais aplinkui, ilgokai pas mus užtruko...
Mirtise (2012-08-17) >>
Šunė jau namuose :-)
Mirtise (2012-06-19) >>
Yra dvi norėtojos aplankyti Boni ir jos šeimininkus, kol kas nesusiderinam laiko... Bet jei yra noras, reikškia anksčiau ar vėliau suderinsim ir laika :-)
Mirtise (2012-06-13) >>
Boni buvo mano mylimukė :-)
Mirtise (2012-06-12) >>
Neįtikėtina gražuolė užaugo :-)
Mirtise (2012-06-06) >>
Gaila, bet tai ne mano kate ir ačiū dievui ne mano mama... O šeimininkės vaikai katės priglausti deja negali, kitaip šis skelbimas net nebūtų atsiradęs. Dėl testukų sužinosiu rytoj
Mirtise (2012-06-06) >>
Mama iš ligoninės į savo namus jau nebegrįš... Kam teko susidurti su insulto ištiktais ligoniais, turbūt žinote, kad dažnai ši liga visam likusiam gyvenimui žmogų prikausto prie lovos...
Mirtise (2012-02-18) >>
Ar tikrai kalyte? Nes maciau skelbima, kad Pilaiteje zmones iesko 7 menesiu vokieciu aviganio (patino)...
Mirtise (2011-05-24) >>
Laimingas Reksas :-)
1 2 3 >  >>
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 48