Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...
Sigis (17:41) >>
As norejau paimti sita katina bet vadove nekeldavo ragelio

Kaunas. Mums reikia Jūsų pagalbos

 Žinia jau antri metai kaip duris atvėrė VšĮ  ,,Lesė" Kauno skyriaus filialas ,,Laukinė Lesė" . Per šiuos savo gyvavimo metus esame atgal į laukinę gamtą paleidę  gan didelį būrį laukinės gamtos atstovų. Vienus teko gydyti, kitus užauginti, trečius tam tikrą laiką stebėti ir reabilituoti.Su daugeliu mūsų buvusių ir dabartinių globotinių esate susipažinę per facebook tinklapį, o kas lankėtės prieglaudoje, tai viską matėte savo akimis. Tačiau ne visada ir mums būna lengvi laikai. Šiuo metu prieglaudoje vėl glaudžiasi ne mažas būrys žvėrelių, kuriuos reik kasdien prižiūrėti ir maitinti. Ruduo visada yra pats sunkiausias metų laikas, nes sąskaitoj ,,vėjai švilpauja". Visiems laukinės gamtos atstovams reikalingas specifinis maistas - jis kainuoja nemažai, o ir aplankyti mus ir mūsų globotinius žmonės , tokio maisto dovanų retai kada atveža. Kaip naminiai gyvūnai, taip ir mūsų globojami ,,laukinukai" nori gyventi švariai ir sočiai. 

Todėl kreipiamės į Jus visus prašydami finansinės paramos laukinės gamtos atstovams maistui nupirkti - 50 eurų. Jai galite patys nupirkti ir atvežti mums labai reikiamo maisto t.y. vištų širdelių bei smulkių šaldytų žuvyčių, taip pat maisto graužikams (triušiams, žiurkėnams, degučiams, smiltpelėms), smulkiems grūdalesiams paukščiams, būtume labai dėkingi už paramą.

Dėkojame aukojusiems: Jūratei B., Albertui T., Henrikui L., Skaistei M., Bertui U., Oksanai S., Taisijai P., Tautvydui J. 

Surinkta parama: 50 EUR
Globėja
Organizacija: „Lesė“, Kauno skyrius

Sukurta: 2015-09-06
Naujienos numeris: 8647
Peržiūrėjimų skaičius: 31739
Lankytojas: Globeja

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 77