Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Kaunas. Kad PSP programą galėtume vykdyti toliau (trūksta 247 EUR)

Mielieji - svarbus prašymas ir žinutė iš mūsų vykdomo PSP. Norime priminti , paprašyti finansinio palaikymo jau ne vienerius metus vykdomai PSP Kaune ir kartais netolimuose rajonuose. Nuo to priklausys ar toliau galėsime tęsti šią programą. Šiais metais kas mėnesį turime PSP išlaidoms maždaug  200 eu per mėnesį. Šių pinigėlių dėka pavyksta sterilizuoti apie 10 kačių/katinų, pagydyti (skiriame kelių dienų stacionarą jei operacijos metu ar dar prieš ją paaiškėja jog gyvūnui reik papildomos pagalbos) , daliai jų (deja dėl lėšų ribojimo tikrai ne visiems) - sulašinti medikamentų nuo parazitų. Kiekviena sterilizuota katė teikia: didelę reikšmę bendram benamių gyvūnų mažėjimo rezultatui, apsaugo nuo beprasmio kačiukų atsiradimo gatvėse, soduose. Tad, kad ir jums atrodantis galbūt tik simboliškai paaukotas euras prisidedamas prie šios misijos gelbėja ne vieną, o dešimtis gyvybių iškart, bei pakeičia bendrą gyvūnų gerovės situaciją Lietuvoje.  Nėra nieko geriau, nei jausmas po kelių metų pamatyti kirptaausę katelę prie daugiaaukščio kiemo laiptinės. Katė sveika, rami ir saugi tai pats puikiausias atlygis už PSP skleidžiamą naudą. Ir nėra nieko liūdniau už – paskui nesterilizuotą katę atsekančių mažylių kačiukų būrelį. Jei jie ligoti ar net nebūtinai – jų gyvenimas gatvėje dažnaiusiai tęsis tiek pat kiek drugelių pievose. Neretai patekus katė turi ir kitokių sveikatos problemų, kurias pavyksta pašalinti per tą pačią sterilizacijos metu atliekama operaciją. Pavyzdžiui, pašalinti pūlinga gimdą, cistas, išvaržas, sutvarkyti žaizdas, išvaduoti nuo parazitų. Ir tik atsidūrus kaip PSP katė pas mūsų puikią veterinarę galime sužinoti apie papildomas jos bėdas ir išgelbėti iš skausmų apie kuriuos iš pradžių net neįtartum. Kai nepakantumas, abejingumas benamėms katytėms tiek mieste, tiek sodų bendrijose, rajonuose paplitęs kaip kokia nepagydoma liga žmonių širdyse - sterilizacija yra vienas iš pagrindinių išgelbėjimo, pagalbos būdų.

Švieskime kitus ir skleiskime sterilizacijos naudą tiek savo kieme tiek nuvažiavus pas bobutę į kaimą pasirinkti obuolių. Paorganizuokime katyčių gaudymą savo kieme ar artimojo, skirdami vos valandą per dieną pakeisite situaciją iš esmės. Jei gali, jei palaikai, jei esi neabejingas mažesniojo draugo likimui - paremk Kauno PSP.

Dalinamės foto reportažu iš kelių PSP kiemų, kčiukų, kuriems pavyko rasti (kates globojančių moterų dėka ir mūsų pagalba) namučius ir nelikti gatvėse, kačių ir katinėlių, kurie po gydymo ar dėl jų ypač jaukaus charakterio (savisaugos neturėjimo) taip pat negrįžo į gatvę, bet liko kates šeriančių globėjų namuose ar pavyko rasti namus.

Dėkojame aukojusiems: Miglei M., Loretai G., Jurgitai K., Jolantai M., Jurgitai G., Jelenai ., TRANSFERGO LTD

Surinkta parama: 153 EUR
Trūkstama parama: 247 EUR
Pavedimo nurodymas: Nr.8757
Organizacijos pavadinimas: VšĮ Lesė
Įmonės kodas: 300709225
Banko sąskaita: LT657044060006186558
PayPal sąskaita:
Lina
Organizacija: „Lesė“, Kauno skyrius

Sukurta: 2016-08-11
Naujienos numeris: 8757
Peržiūrėjimų skaičius: 44614
Lankytojas: Globeja

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 40