Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Vilniaus „Lesės“ dienoraštis: 2016-11-08 (antradienis)

Šiandien ryte mūsų laukė nemalonus siurprizas - parvo virusu apsirgo mūsų mažiausieji globotiniai. Trys šunyčiai iš vienos vados ir du iš kitos. Prasidėjo vizitai pas veterinarus ir nesibaigiantys lašelinių statymai 

Virusas labai pavojingas tiek mažiems, tiek ir dideliems šunims. Kartais būna toks piktas, kad ir kaip besistengtume, gyvybių išgelbėti nepavyksta  Baisiausia, kad ir vienos savanorės šuo, kuris dažnai lankydavosi prieglaudoje, nors ir skiepytas, taip pat pasigavo šį virusą. Nesuprantam nei mes, nei daktarai kaip tai galėjo atsitikti. Priėjom išvadų, kad virusas vis mutuoja. Labai nerimaujam dėl sergančių mažylių, dėl savanorės šuns ir visų kitų mūsų globotinių. 

Negana to, kad nerimaujam dėl savo globojamų šuniukų (parvo virusu serga tik šunys), tai šiandien dar radom dovaną prie prieglaudos durų (foto). Dovana buvo gražiai supakuota į dėžutę. Katinėlis tuoj pat nuvežtas į veterinarinę ir jam nustatytas jau gana stipriai pažengęs grybelis. O grybelis labai greitai gali būti perduodamas tiek katėms, tiek šunims, tiek žmonėms. Ką gi "ačiū" žmogui/ žmonėms, kurie tokią dovaną įteikė mums, pasmerkdami virš 100 gyvūnų ir kelias dešimtis savanorių būti apkrėstiems šia baisia liga.

Katinėlį apgyvendinome vonioje, kadangi tai vienintelė tuščia patalpa prieglaudoje. Vonia rakinama, kad kuo mažiau savanorių galėtų į ją patekti, kas labai sunkina kasdieninį darbą prieglaudoje. 
 
Paklausite, o ką gi daryti radus tokį katinėlį? O gi patalpinkite jį tualete, vonioje, laikykitės ypatingos higienos ir gydykite, o ne meskite prie prieglaudų durų kur šimtai gyvūnų ir keliasdešimt besilankančių savanorių.
 
Turėkit sąžinės!
 
Štai tokia nelengva šiandien buvo diena.

 

Irmulia
Organizacija: „Lesė“, Vilniaus skyrius

Sukurta: 2016-11-12
Naujienos numeris: 8792
Peržiūrėjimų skaičius: 40081
Lankytojas: Irmulia

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 31