Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Kaip gelbėti gyvūnus nuo šalčio?

Staiga atšalęs oras gali sukelti rimtų problemų jūsų augintinių sveikatai. Esant dideliam šalčiui reikėtų pasirūpinti tinkama savo augintinių priežiūra ir apsauga.


Paplitęs įsitikinimas, kad šunys ir katės dėl savo kailio yra atsparios šalčiui neteisingas. Katės ir šunys yra jautrūs nušalimams ir hipotermijai, todėl esant labai žemai aplinkos temperatūrai nereikėtų jų palikti ilgą laiką lauke.

Labai šalto oro periodu saugant augintinį nuo šalčio poveikio reikėtų sutrumpinti jų pasivaikščiojimo trukmę. Tačiau, jei nėra galimybių laikyti savo augintinių patalpoje šaltuoju laikotarpiu, pasirūpinkite juo paruošdami jam saugią pastogę su šiltu guoliu. Pastogė turi būti įrengta taip, kad augintinį apsaugotų nuo žvarbaus vėjo ir didelio speigo.

Gyvūno būstas ar kitaip vadinama – pastogė, turėtų būti su pagrindu, kuris apsaugotų nuo šalčio poveikio dėl šaltos žemės. Įėjimas į pastogę turi būti nukreiptas į priešingą pusę nuo toje vietovėje vyraujančių vėjų.

Būtinai pasirūpinkite tinkamu augintinio guoliu, kuris suteiktų jam apsaugą nuo šalčio, suteiktų galimybę jį prisitaikyti pagal savo poreikius ir leistų keisti savo padėtį pagal didesnį ar mažesnį šilumos poreikį.

Guolis turi būti minkštas ir sausas, nuolat reguliariai keičiamas.

Maistas turi būti sotus

Šaltuoju periodu visada reikėtų patikrinti ar jūsų augintinis turi pakankamai vandens, ar jis nėra užšalęs. Prisiminkite, kad vandenį reikia keisti, nes nešvarus vanduo gali pakenkti jūsų augintinio sveikatai.

Taip pat svarbu, kad augintinis visada turėtų pakankamai jam tinkamo sotaus maisto.

Keliaudami su augintiniais per didelius šalčius niekada nepalikite savo augintinių be priežiūros automobilyje. Tai kelia didelį pavojų jūsų gyvūnui ir jis gali žūti nuo hipotermijos.


Sukurta: 2014-01-21
Naujienos numeris: 8217
Peržiūrėjimų skaičius: 30433
Lankytojas: Pliushke

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 45