Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Sterilizuotų laukinukių gyvenimas

Jau praėjo lygiai metai, kai mano kieme buvo sterilizuotos 2 laukinukės (pagal seną lesės programą ausytės nebuvo įkerpamos). Nuostabu tai, kad per visus metus į kiemą neatklydo jokia nauja katė ir nebuvo atvestas nei vienas benamis kačiukas. Katytės gyvena puikiai, smagu žiūrėti, kaip kočiojasi ant žolytės prieš saulę, bėgioja, laipioja medžiais. Po operacijos nesustorėjo nei metų amžiaus Rainelė, nei 4 metukų mamytė - Pūkė, nors paprastai vėlai sterilizuotos katytės linkusios storėti. Kai nebereikia rūpintis kačiukais, turi daug laiko sau. Kailiukai išlaižyti net blizga :) Aplink slankiojantys kaimynų katinai prieš šias gražuoles atrodo murzini ir apšepę. Pūkę ir Rainelę maitina visi namo gyventojai, nuo lietaus ir šalčio gali pasislėpti rūsiuose.

Vaiwa

Sukurta: 2009-05-26
Naujienos numeris: 2342
Peržiūrėjimų skaičius: 73570
Lankytojas: Vaiwa

« grįžti Susijusios naujienos:

„Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“


Komentarai

Vaiwa („Lesė“, Vilnius) (2009-05-28)
mano Rainiukė yra Pūkės dukrelė, tai jos abi tikrai draugiškos. Irgi keista, kad veja lauk kitas kates pateles, o katinams vaikščioti aplink - leidžia
Serioza (2009-05-27)
Mano kiemo sterilizuotu katyciu gyvenimas pagerejo nenusakomai. Mama Tigre labai rupinasi savo dviem 6 men. katytem dukrytem Giliukem - visur jas vedziojasi, prausia,čiustija ir mokina ivairiu katinisku gudrybiu. Po konteinerius nesikarsto. Zino savo serimo laika ir prisistato sutartoj vietoj. Apie ju sterilizacija informavau kaimynus raštu (skelbimu ant paradiniu duru). Kaip motina - kate veja kitas priklydusias katytes iš kiemo - mačiau pati. O štai su katinais sutaria. Darau išvada: Sterilizuota kate liko ir mama gera, ir "moterim". Tik vaikučiu daugiau netures.
Angelina (2009-05-27)
Donkos sesuo Boni ir dar viena Maska,nezinau kas ji ,bet irgi juodai balta tai taip ir liko laukinukes,ateina kai nesu valgyti ir tiek,ligtai sako ,duok pavalgyti ir nelisk prie musu,prisibijo.Senesne kate ,turbut ju visu mama ,Bela ji is kaimininio kiemo ,taigi retai ja matau ,bet neseniai maciau ,tai tame kieme ir gyvena.O viena rainiuke ,is kito kaimininio kiemo ,po sterilizacijos apsigyveno musu kieme,ji Tina.Bet susidraugavo su manim tik Donka.Niekad nemaniau ,kad kate gali taip kartu visur eiti,kaip suo.Bet ir Boni ir Masenka pasidare svaresnes,tai faktas,o tai Donka buvo tokia svarute ,o jos paliginus su ja tai nekaip atrode .O sterilizacija tikrai grozio dadeda katem.
Vaiwa („Lesė“, Vilnius) (2009-05-27)
Brendi mama yra katytė Pūkė :) 1 ir 2 pav. Angelina, labai faina, o kaip kitos katytes gyvena? Buvo mano kieme 4, bet 2 siaip uzbegdavo labai retai, tai jos irgi sterilizuotos, bet dabar nematau jau kuri laika, gal rado kita vieta.
Liūdnoji (2009-05-27)
smagu girdėti geras zinias
Modeliukas (2009-05-26)
Vaiwa, gal viena iš jų yra Brendi mama?
Angelina (2009-05-26)
O mano Donka isivaizduoji,kiekviena vakara ,kai as iseinu su suniu ,eina su mumis,salia eina suo ir kate:)Ir visur ,kur mes ,ten ir jinai,o vakar nuo manes kita kate nuvaike ,kuri buvo prisiartinus.Nu ,kaip suo,salia eina ir dar saugo:)Tik namo dar neuzeina,prisibijo:)Pas tave tik 2?pas mane4.O siandien su katinu ,savo buvusiu vaikiuku tevu susimuse.turbut teks kastruot ,o tai jau neskiria ,begedis katino nuo kastruotos kates:)
Dzy („Lesė“, Jonava) (2009-05-26)
Smagu, kad kaimynu nuomone sutampa ir visi jas globoja.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 56