Įkurta 2007 m., „Lesė“ užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Nuo įsikūrimo radome namus 6000 gyvūnų ir finansavome sterilizaciją daugiau nei 2100 gyv., dėl kurių nereikalingų gyvūnų skaičius turėtų būti mažesnis bent 8300 per metus.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus prieglaudos kačių kambarių Nr. 1 ir Nr. 2 :)

2% parama (plačiau >>)

 

Loading
LT / EN

Komentarai

Hikerwithdog (0:26) >>
Ji buvo nepaprastai gero būdo katė. Vakar ją palydėjau į amžinybę :( Nebebuvo įmanoma...
Dzy (17:00) >>
Didelis aciu Jums :)
Lapke (22:15) >>
Tenka pripažinti, kad Kazytė - ne itin fotogeniška. "Gyvenime" - gražuolė fainuolė pusiau...
Nesta (14:47) >>
Smulkutė, dailutė katytė. Labai prieraiši, lipšni, nori būt šalia žmogaus, glostoma ( tik...

Kaunas. Nuskraiustasis iš Pravieniškių

Pastaruoju metu sulaukiame labai daug pagalbos prašymų iš visų Lietuvos kampelių. Priklydę, sušalę, rasti arba net nebereikalingi savi...Štai tokia nemaloni statistika, o blogiausiai tai kad nors ir kaip norėtume visiems padėti esame nepajėgūs. Tačiau prieglauda vis pildosi naujais ir buvusiems šeimininkams nebereikalingais keturkojais. Net nespėjame apie visus juos papasakoti Jums.
Štai dar vienas iš daugelio beglobiukų atsidūrusių mūsų prieglaudėlėje. Šis mažylis priklydo pas vienus žmonės į kiemą Pravieniškėse. Moteris telefonu prašė priglausti susivėlusį, alkaną, suvargusį , nuo šalčio ir baimės drebantį mažylį. Graudu buvo žiūrėti į gyvūną - kiek turėjo iškęsti per tokį šaltį klaidžiojantis šunelis, kol išseko jėgos ir jis prisiglaudė vieno namo kieme, jau nebepaisydamas nei kitų šunų puldinėjimo, nei piktų žmonių balsų , kurie jį varė iš kiemo, jis tiesiog susigūžęs į kamuoliuką susitaikė su savo likimu. Tačiau yra ir gerų žmonių, kurie pamatę tokį bejėgį padarėlį neliko jam abejingi.
Šiuo metu šunelis mūsų prieglaudoj saugus ir kasdien mėgaujasi šiltu mėsos kąsneliu ir minkštu gultu.Pirmą parą jis tik miegojo ir neišlindo iš po užkloto. Dabar jau mažylis bando susipažinti su nauja aplinka ir dar keik atgavęs jėgas keliaus pas veterinarus atlikti visas sveikatos patikros ir grožio procedūras.
Džiaugiamės , kad galime pasirūpinti dar vienu nuskriaustu likimo beglobiuku ir norime palinkėti jam dar ilgų ir sočių gyvenimo metų.
Globėja
Organizacija: „Lesė“, Kauno skyrius

Sukurta: 2016-01-17
Naujienos numeris: 8683
Peržiūrėjimų skaičius: 2861
Lankytojas: Globeja

« grįžti


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
Viešoji įstaiga „Lesė“. Įm. kodas: 300709225. Adresas: Savanorių pr. 33-91, 03128 Vilnius (laiškams).
Tel. 8-605-33452 (Vesta). El. paštas: info@lese.lt. Bendra a/s: LT647044060005976183 (SWIFT: CBVILT2X) 
Statistika Prisijungę: 54