(LT) Savanoriauk

(LT) TAPK MŪSŲ NARIU

(LT) Jauti, kad Tavo gyvenime kažko trūksta? Gal norėtum išmokti daugiau, nei žinai dabar? O jei atrastum tai, ko visada ieškojai, įgautum naujų žinių ir dar prisidėtum prie beglobių keturkojų gerovės?   Kviečiame Tave tapti «Lesės» savanoriu ir padėti prižiūrėti bei gelbėti likimo nuskriaustus šunis bei kates. Tai gali padaryti paprastai:

  • Turi būti sulaukęs 16 metų ir gauti raštišką tėvų leidimą (jei turi 18, leidimo nebeprireiks);
  • Užsiregistruoti lese.lt internetiniame puslapyje į naujų savanorių mokymus (anketa);
  • Pažymėti, ar nori dirbti su katėmis ar šunimis – taip nuspręsi, į kuriuos mokymus nori eiti (gali ir į abu);
  • Kai sulauksi laiško savo el. pašte, reikės atvykti į prieglaudą, sudalyvauti mokymuose. Sėkmingai užbaigus mokymus ir pasirašius savanorystės sutartį, tapsi Lesės” savanoriu!

Norint  savanoriauti Lesės” prieglaudoje, tą galite padaryti tiek Vilniaus, tiek Kauno padaliniuose. Taisyklės ir tvarka ta pati: anketa, laiškas, mokymai, o tada – savanorystė. Kiek laiko prašome? Per dvi savaites bent vieno apsilankymo pamainoje, t.y. 3,5 val. pas šunis arba 3 val. pas kates. Po trijų mėnesių nesilankymo prieglaudoje vėl teks eiti į mokymus. Per dieną turime dvi pamainas: rytinę 9.00 – 12.30 (pas šunis), 9.00 – 12.00 (pas kates) ir vakarinę 17.30 – 21.00 (pas šunis), 18.00 – 21.00 (pas kates). Į pamainą savanoris užsirašo, kada gali, ir kai pamaina dar nebūna pilna. Pamainos metu tvarkome šunų narvus, vedžiojame ir maitiname šunis, sutvarkome prieglaudą. Pas kates – tvarkome narvus karantinuose, o laisvuose kambariuose valome kraiko dėžutes, keičiame vandenį, plauname grindis. Svarbu paminėti, kad savanoriai dirba ne tik prieglaudoje! Visada ieškome tekstų rašytojų, fotografų, galinčių prisidėti prie socialinių tinklų turinio, maketuotojų, montuotojų, operatorių, naujų idėjų „generatorių“, transporto ir vairuotojų… O gal turi kokį talentą? Nebijok ir parašyk į vilnius@lese.lt , visada laukiame!

(LT) SOCIALINĖS VALANDOS

(LT) Apsilankę Lesės prieglaudoje moksleiviai gali užsidirbti socialines valandas vedžiodami šunis arba padėdami tvarkytis kačių kambariuose. 16-17 metų mokinius priimame su raštiškais tėvų sutikimais, jaunesnius kviečiame atvykti kartu su tėvais. Prieš atvykstant reikia susisiekti su savanore Tatjana el. paštu: tania.isciuk@gmail.com.

(LT) SVEČIŲ GRUPĖS

(LT) Prieglaudoje visada laukiamos svečių grupės iki dešimties žmonių. Jei norite apsilankyti ir padėti savanoriams kartu su draugais, kolegomis ar artimaisiais, galite tai padaryti iš anksto suderinę su prieglaudos savanoriais. Tą padaryti galite parašydami el. paštu – vilnius@lese.lt. Padėti galėsite vedžiodami šunis. Tai didelė pagalba prieglaudai, kadangi kol Jūs vaikščiosite su keturkojais, savanoriai greičiau galės susitvarkyti prieglaudos viduje. Jūsų lauksime pamainų metu (9.00 – 12.30 ir 17.30 – 21.00), prašome atvykti pamainos pirmoje pusėje,  nes vėliau gyvūnai yra maitinami ir atliekami bendri prieglaudos darbai.

(LT) "Savanorystė nėra apmokama - ne dėl to, kad ji nevertinga, bet dėl to, kad ji neįkainojama"