17205

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 12
17205
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
Spalva:
ruda, smėlinė
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

LIKO TIK JUODA KALYTĖ

Dovanojamos 4 Spurgytės dukrytės – gimusios prieglaudoje, liepos 10 d. Mama Spurgytė labai maža, sveria apie 4kg., yra itin rūpestinga ir mylinti, todėl vaikučiai sveiki, linksmi ir laimingi, alkio ir gatvės nematę, tik šiltą mamos guolį. Visos kalytės skirtingo charakterio ir kailiuko, tad savo gyvenimo šunį tikrai galima išsirinkti.
Smėlio spalvos trumpaplaukė mažylė tikrai kietuolė, pati mažiausia, bet drąsi, ypač žaidimuose su sesutėm visas verčia iš kojų, gaudo žaislus ir taikosi kąsti į judančius pirštus.
Garbanota ruda kalytė minkščiausio kailio, vis atrodo, kad šypsosi, yra pati drąsiausia, aršiausia, nenuorama, kuri savarankiškai eina tyrinėti tolimų namų kampų ir kitų kambarių, kol likusos laikosi drauge. Panaši į mažą garbanotą meškiuką.
Juoda kalytė mielo ir gero būdo, prašosi ant rankų ir lipa ant kaklo, gražiai žaidžia ir yra draugiška. Išsiskira iš sesių kailiuku, truptį garbanota, smulki.
Rusva kalytė su balta krutine, ilgesnio negarbanoto kailiuko pati ramiausia, mėgsta miegoti ir turi savo „firminę“ gulėjimo pozą ant pilvuko. Savarankiška, kiek vienišė, pasiėmusi graužti žaislą eina ant pagalvėlės ir jį kramsnoja. Pakalbinta labai apsidžiaugia, vizgina uodegą ir nori dėmesio, glostymų.

Kalytės gyvena namų globoje, nes jų mama Spurga priėmė maitinti mirusios mamytės naujagimius šuniukus. Visos paskiepytos pirmu skiepu, nukirmintos, čipuotos, bus mažo ūgio. Dovanojamos su sutartimi, kurioje šeimininkas įsipareigoja jas sterilizuoti. Ieškomi atsakingi ir tvirtai apsisprendę šeimininkai, kurie supranta šuns poreikius, nori šeimos nario, o ne žaislo ir yra pasiruošę šuniuką mokinti, auklėti, socializuoti ir turės kantrybės išgyventi jauno šuniuko išdaigas. Skambinti globėjai nr. 865641930

Skelbimo ID: 17205
Skelbimas sukurtas: 2016-08-28
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-13
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2016-09-09