Juodukė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 10
13206
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Juodukė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, lėtas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Katytės Juodukės gelbėtojos- tos pačios kaimynės Aldona ir Marija iš vieno Žeimenos g. daugiabučių kiemo. Istorijoje vėl įpainiota keistoji močiutė..
Katytė gruodžio mėnesį buvo išmesta iš namų- nebijojo žmonių, švari, išpuoselėta, niekaip nepalaikytum jos laukine.. Ją medyje rado keistoji močiutė „mylėtoja- nemylėtoja“.. Parsinešė namo, kol katei užėjo morčius ir katė išspruko pro duris į lauką. Tuomet katukės močiutei jau nebereikėjo, nes atseit „vaikų prives“, o užsiminus apie sterilizaciją buvo numota ranka.. Šauniosios kaimynės nieko nelaukė ir griebė katę, radusios ją sušalusią betupinčią prie laiptinės..
Katytė buvo išmaudyta, nukirminta, sušildyta ir skaniai „atmaitinta“ 🙂 Gražuolė su pūsta voverės uodega jau STERILIZUOTA, netrukus bus ir paskiepyta. Katukei galėtų būti apie 7-8 mėnesius, ji labai meili ir rami, žaisti nelabai mėgsta, o ir žaidžia labai švelniai ir elegantiškai.
Katytė turi vieną keistą įprotį- ji išmokyta daryti savo gamtinius reikaliukus į vonios skylę. Nežinau, ar tai trūkumas, ar privalumas- kažkada senai šeimoje ir mes turėjom katę su tokiu įpročiu, mums tai buvo gal net naudingiau- nuplauni su vandenuku užpylus chemikalo, ir baigtas kriukis.. 🙂

Skelbimo ID: 13206
Skelbimas sukurtas: 2011-02-04
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-03-16