Laris

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2 9 22
Laris
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Laris
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, lėtas, reikalauja daug dėmesio
Aprašymas

Simboliška, kad vienam Lariui iškeliavus, dabar likimas mums atsiuntė kitą. Šunelis gyveno voljere, buvo nevedžiojamas, o jo šeimininkams apie 90 metų. Šeimininkų vaikai neturėjo, kur laikyti Lario.

Laris laaabai storuliukas ir tai nėra gerai – normalus svoris turėtų būti apie 40 kg, o patekęs į prieglaudą svėrė apie 70 kg… Antsvoris šunims toks pat pavojingas kaip ir žmonėms – gresia įvairios ligos, šuo negali gyventi pilnaverčio gyvenimo, kenčia kaulai, sąnariai, žodžiu, „gražuoliukas storutis šuo” tikrai nėra kažkoks pagyrimas. Dėl antsvorio Lariui buvo sudaryta speciali dieta, skiriamas RAW maistas.

Patekęs į prieglaudą Laris tingėdavo (o gal tiesiog nepajėgdavo) net ilgėliau pasivaikščioti, paėjėdavo vos kelis žingsnius, tačiau dabar dičkis šiek tiek pakūdęs, numetęs apie 10kg svorio, tad ir pasivaikščiojimai tapo ilgesni. Tiesa, Laris turi savo mylimus svečius ir savanorius, su kuriais labiausiai mėgsta vaikščioti, tačiau yra draugiškas praktiškai visiems.

Laris, be kita ko, yra prieglaudos pagrandukas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip didelis ir labai rimtas šuo, tačiau iš tikrųjų krūtinėje plaka visiško jaunuolio širdis. Jeigu vaikščiodami su Lariu aptvare rasite žaislų – tai bent vienas jų tikrai bus nugabentas į voljerą, o Lario voljere žaislų kaip žibučių pavasarį. Kitaip tariant, Laris labai mėgsta žaislus (kamuoliukus, virvutes ir visokius kitokius), kuriuos nasruose gali neštis net ir po kelis. Vienu šitą šunį vaaaaargu ar pasotinsite :))

Kviečiame susipažinti su šiuo dičkiu didele širdimi ir po pasimątymų, galbūt, net kartu iškeliauti namo!

Skelbimo ID: VG-1716
Skelbimas sukurtas: 2020-10-04
Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-22
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2023-07-22