Maja
Rado namus
| Prieglaudoje praleidau: | ||
|---|---|---|
| Metai: | Mėnesiai: | Dienos: |
| 0 | 1 | 11 |
Maja, kalytė, kuri po šeimininkų skyrybų liko ten, kur dažnai lieka keturkojai – pas mus, prieglaudoje.
Maja buvo mylima. Tik, matyt, meilė šeimininkei reiškė visai ką kita, nei turėtų.
Maja lojo namuose – kaip ir daugelis šunų. Vietoj kantrybės, darbo su dresūra ar specialisto pagalbos, buvo pasirinktas „sprendimas“ – elektrinis antkaklis.
Maja lojo toliau. Ji juk nežinojo, kad už kiekvieną lojimą ją sukrės elektra.
Lojant kaklą vėl ir vėl raižė elektros smūgiai. Ant kaklo – likę randai, išdegintos odos žymės. Žaizdos jau spėjo apgyti, bet patirtis ir išgąstis – gyvi iki šiol.
Apie tai, kad ji neskiepyta, nekastruota ir t.t., turbūt neverta net plėstis – elektrinis antkaklis pasakė viską apie buvusią „priežiūrą“.
Tad startuojam naują gyvenimo etapą ir nuoširdžiai tikimės, kad atsiras nauja ir jos nusipelniusi šeima.

