Myndė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 2 11
16922
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Myndė
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
skiepytas
Aprašymas

„M“ reiškia, kai kam ir meilę, o Vilniaus Lesei ji reiškia dar ir Myndę – mišrūną, atkeliavusį pas mus iš Šiaulių prieglaudos.

Man jis viena ryškiausių asmenybių, savo dienas leidžiančių prieglaudoje. Žinoma, visiems patinka jauni saldūs šuneliai, bet man arčiau širdies yra veržlus, ryžtingas, protingas, smalsus Myndė. Tikiuosi nebūsiu viena keistuolė, kuri šunyje vertina ne tik patogumą buityje, bet ir tikrą brandžią asmenybę. Su juo įdomu – jis gali tapti ne tik augintiniu, bet ir tikru draugu.

Todėl nauji šeimininkai taip pat turės pasistengti norėdami užmegzti su Mynde tikrus, tvirtus santykius. Dabar prieglaudoje, kai kasdien vis keičiasi savanoriai, kai yra galimybė tik trumpam išvesti jį į lauką, Myndė nespėja nieko: nei išliet savo energijos, nei patyrinėt pasaulio, nei pasipasakot savo bėdas ir rūpesčius, nei ramiai pasnaust šalia žmogaus. Žodžiu, Myndė jaučiasi vienišas ir jam labai trūksta protinės veiklos. Jis labai greit mokosi, pagauna beveik iškarto, bet jis neturi mokytojo. Labai trokšta tikro, ne formalaus bendravimo. Jis labai nori, kad pas jį pagaliau ateitų ir pasiimtų namo.

Aš tikrai žinau, kad tarp jūsų yra žmonių, kurie taip pat stokoja veržlaus ir imlaus draugo, todėl mano darbas yra tik paraginti jus kuo greičiau kreiptis į Vilniaus Lesę šiuo numeriu +370 674 83316, nes kol jūs delsiat, Myndė ten vienas, narve, be jūsų ir jam jūsų trūksta.

Atkeliavęs iš Šiaulių letenėlės.

Skelbimo ID: 16922
Skelbimas sukurtas: 2015-10-10
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-19
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2016-12-19