Naira

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 2 21
8905
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Naira
Lytis:
patelė
Veislė:
Boseronas – prancūzų aviganis
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, smėlinė
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Labai rimtas tarnybinis-sargybinis šuo (boseronas – prancūzų aviganis), augintas namuose. Siekiantis dominuoti, todėl negalima laikyti kur yra vaikai arba paaugliai. Labai nepatiklus aplinkiniams. Geriausiai jaučiasi turėdamas vieną šeimininką, kuriuo pasitiki. Kad suvaldyti šį šunį reikia turėti rimtą patirtį auklėjant tokio tipo šunis.

Naira yra protinga, labai sveika, stipri, drąsi, super sargi. Agresyviai saugo teritoriją, mašiną, šeimininką, namus. Neutralioje teritorijoje yra santūri ir abejinga svetimiems, kol jie nerodo priešiškumo. Turi nuostabią uoslę, niekada nepabėga nuo šeimininko ir visada stebi jį bei situaciją. Žinanti ir mokanti visas pagrindines komandas, noriai dirba ir mokosi, nuostabi plaukikė, dievina keliones automobiliu ir mašinoje gali ramiai laukti šeimininko tiek kiek reikės. Niekada necypia palikta viena.
Be galo myliu savo augintinę ir jos atsisakau tik todėl, kad nepavyko išspręsti konfliktų tarp jos ir mano vaiko. Noriu, kad atsirastu žmogus, kuris galėtų išnaudoti visą šuns potencialą, mylėtų ją ir mainais turėti nuostabų draugą ir sargą

Skelbimo ID: 8905
Skelbimas sukurtas: 2008-12-14
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2009-03-05