Ozis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 3
13431
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Ozis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, ruda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Riešės plantacijų darbuotojus vieną rytą atvykusius į darbą pasitiko: aštuonios minkštos letenos, keturios išpūstos akys, keturios ausys, ir tik viena besivizginanti uodega. Teritorijoje atsirado Ozis beuodegis su savo draugeliu. Kur jie susipažino istorija nutyli, bet gyventi plantacijose jie jau buvo susitarę iš anksto. Paskambinę prašyti pagalbos, Riešės darbuotojai buvo labai malonūs, beveik iš karto atsiuntė mums šios linksmos kompanijos nuotraukas. Vietų prieglaudoje nebuvo, bet pamatę tuos du besišypsančius į fotoobjektyvą snukelius, tikrai pažadėjome padėti kai tik atsiras galimybė.

Kol draugeliai laukė eilėje patekti į prieglaudą, Ozio kompanionui pasisekė – vienas įmonės darbuotojų neatsispyrė jo draugiškumui ir pasiėmė jį namo. Ozis atsisveikinęs su draugu, liko karaliauti teritorijoje vienas. Pagaliau galėjome pasiūlyti Oziui vietą mūsų prieglaudoje. Kelionė nuo Riešės iki Buivydiškių užtruko ilgokai, nes pasirodė, kad Ozis yra labai rimtai žiūrintis į savo pareigas vairavimo instruktorius, visą laiką bandė perimti iš Vestos vairą, o supratęs, kad nieko nesigaus, nutarė linksmintis, šokti šokius ir kuo aukščiau iššokti mašinoje.

Kur dingo uodega nežinome, bet tai visiškai netrukdo Oziui būti labai komunikabiliam, džiaugsmingam ir labai gražiam šuniui.

Skelbimo ID: 13431
Skelbimas sukurtas: 2011-05-13
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-05-16