Pifas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 0
16253
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Pifas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
raina
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Atkeliavo katinukas Pifas į Vilniaus prieglaudą iš Molėtų.

Pirmas dalykas, kurį padarė katinukas – užkariavo VISŲ savanorių širdis. Apie jį žino net ir tie savanoriai, kurie lankosi tik pas šunelius. Jei ne pats Pifas juos prisikviečia garsiu miaukimu ištraukti iš narvo ir paniurkyti, tai kiti savanoriai būtinai jį parodo kitiems kolegoms ir supažindina .

Pifas yra nuostabus murkalius, nerealaus grožio ir ypatingai švelnaus kailio rudaakis miau. Žmogaus rankos ir dėmesys – būtina sąlyga šiam kačiukui. Jis smalsus, energingas, draugiškas ir sprogstantis dėmesio troškimu.

Nepamirškite, kad tai mažas katiniukas (šiuo metu jam apie 4-5 mėn. amžiaus), kurio mažoje galvelėje knibždėte knibžda pašėlusios mintys, o jį supanti aplinka jam lyg džiunglės . Jei Jūs esate susitaikęs su pora nuverstų vazonų (juk tos nesąmonės trukdo laisvai šokinėti), sodininkystės apraiškomis (iškapstyti vazonai), užuolaidų netekimu (ne visada būna taip blogai, bet mes Jus įspėjame :)) ir laisvalaikio praleidimu žaidžiant, kad iškrauti šį energijos kamuoliuką – Pifas kaip tik ieško namų!

Patikiname, šis kačiukas užpildys Jūsų namus puikia energina ir laime, o savo išdaigomis praskaidrins niūrią kasdienybę.

Patikėkite – jo tiesiog neįmanoma neįsimylėti .

Skelbimo ID: 16253
Skelbimas sukurtas: 2014-03-03
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-03-03