Tauras

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 20
16718
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Tauras
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Apie klaidžiojantį, galimai sužeistą šuniuką gavome informacijos iš praeivės, kuri nepatingėjo ir padarė keletą šuns nuotraukų, pasirūpino susisiekti su prieglaudos atstovais ir patalpinti skelbimą Facebook’e. Kadangi tuo metu buvo laisva vieta prieglaudoje, į šuniuko gaudymo misiją išskubėjo trys savanoriai. Net ir su sužeista kojyte, Tauras sugebėjo savanoriams įvaryti pakankamai streso klajodamas nuo Tauro kalno iki pat Šv. Arkangelo bažnyčios. Nors Tauras ne visada kreipė dėmesį į kelių eismo taisykles, vairuotojai buvo supratingi, duodavo kelią. Būtent bažnyčios kiemelyje, uždarius vartus, šuniukas buvo nuramintas ir sugautas. Iš karto sekė vizitas į veterinarijos kliniką, mat šuo nepriminė galinės kairės kojos ir buvo matoma žaizda šlaunyje.
Kelių veterinarų nuomone, Taurui atsinaujino sena, nesugijusi iki galo, durtinė žaizdelė šlaunyje. Žaizdai sugijus, šuniukas ir vėl laksto visomis keturiomis.
Tauras yra visiškai juodas, primenantis mažesnio sudėjimo labradoro veislės šuniuką. Net vienas iš veterinarų iš pradžių Taurą palaikė būtent labradoru. Amžius nuo 6-12 mėn. Didelis neturėtų užaugti, bus vidutinio dydžio. Iš esmės, dar truputį paaugs ir sustambės. Šuniukas yra ypatingai gero charakterio, draugiškas žmonėms ir kitiems šunims, matomai socializuotas, išauklėtas. Visus gamtinius reikalus tvarkingai atlieka lauke. Kadangi Tauras yra ganėtinai jaunas šuo, nori žaisti, dūkti. Kadangi žaismingas, šuniukas liūdi paliktas vienas. Tauras yra vienas iš keleto prieglaudos gyvūnėlių, kuriems be žmogaus kompanijos yra labai sunku. Tik grąžinus į narvą po vedžiojimo lauke, šuniukas inkščia, cypia, prašosi dar ir dar buvimo su žmogumi. Vis dėlto pas naujus šeimininkus turėtų kuo puikiausiai esant reikalui ir didžiąją dalį dienos praleisti vienas, turėdamas keletą žaisliukų, sausgyslinių kauliukų ir galimybę laisvai judėti. Savaime aišku, tokiu atveju šeimininkai turėtų būti pasiruošę, tik įžengę pro duris sutikti didelėmis žvilgančiomis didžiulio džiaugsmo kupinomis akimis, išsiilgusį, dėmesio trokštantį ir sunkią darbo dieną vainikuojantį juoduką. Tauras jau dabar atsiliepia į savo vardą, yra imlus komandoms, tereikės minimalios dresūros. Žinant jo būdą, turėtų sutarti ir su kitais naminiais gyvūnais. Lauke vedamas nesitampo, noriai eina prie kitų šuniukų apsiuostyti. Nauji šeimininkai turės priprasti prie nuolatinio Tauro uodegos vizginimo ir begalinio atsidavimo, dėkingumo. Tauras ieško namų, kuriuose būtų vertinamas ir laikomas draugu, šeimos nariu. Už kiekvieną kruopelę meilės, šuniukas atsidėkos keliskart daugiau.

Skelbimo ID: 16718
Skelbimas sukurtas: 2015-03-03
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-01
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2015-03-23