Linkėjimai iš namų nuo Miko! 🧡

Ašaros kaupiasi matant, kaip šuo, kuris pirmąją savo gyvenimo dalį praleido prie grandinės, o vėliau daug metų laukė prieglaudoje, pagaliau gavo šansą suprasti, ką reiškia tiesiog būti šunimi. Ką reiškia turėti savo žmogų. Ir svarbiausia — ką reiškia būti mylimam. ❤️

Dalinamės Miko Šeimininkės žinute:

„Jeigu Mikas prabiltų, galėtų pasigirti, kad jo pasas meluoja. Na, o dabar giriuosi aš už jį!

Balandį planavome kelionę automobiliu link Rumunijos — be abejo, su Miku ant galinės sėdynės. Taigi, kaip ir priklauso tikram keliautojui, Mikas gavo ES gyvūno augintinio pasą, o kartu jam buvo atlikti ir išsamūs kraujo tyrimai.

Grįžo veterinarijos gydytoja su rezultatais ir sako: „Miko kraujo tyrimų rezultatai kaip jauniklio, viskas normos ribose.“ Širdį paglostė tokia žinia. O Mikas savo ruožtu dar ir į du kalnus įlipo — vieną Rumunijoje, kur teko ir funikulieriumi žemyn leistis, kitą — Bosnijoje ir Hercegovinoje. Lipo tikrai ne kaip pensininkas, o kaip šaunuolis šuo, kuris vis atsisukdavo pažiūrėti, ar kiti du dvikojai lipėjai dar velkasi iš paskos.

Per visą kelionę automobiliu dar kartą įsitikinau — Mikui labai patinka būti mašinoje. Grįžus iš kelionės jis mane vis „reketuoja“: vietoje pasivaikščiojimo kartais mieliau šoktų į automobilį — snūstelti, važiuoti ar tiesiog pabūti.

Ai, beje, vyrutis Bosnijoje ir Hercegovinoje sulaukė nemažai komplimentų. O komplimentai patinka visiems — po kiekvieno „super“ Miko uodega suvizga kaip burė, o galva linkteli, lyg sakytų: „Na, tikrai, aš esu šaunuolis!“

Net kirpykloje maudynes antrą kartą jau ištvėrė lengviau ir kantriai kirpėjai, kol jį maudė, surengė žymiai lengvesnę egzorcizmo sesiją nei pirmą kartą!

O pabaigai — nors Mikas ir su charakteriu: ant lovos kartais taip paprastai neprisiprašysi, kad ateitų, pilvo kasymo dar tik mokosi, o kėlimas ant rankų — čia jau kitas lygis mums abiem. Dar būna, kad pasivaikščiojimo metu aršiai priešinasi mano ėjimo planams ir užsispyrusiai laikosi savojo. Bet jis yra beprotiškai mylinčios širdies šuo! 🧡

Man buvo taip gera matyti, kad grįžus po kelionės Mikas suko ratus iš džiaugsmo ir nekantriai laukė, kol atidarysiu buto duris. Pagaliau namuose. Ir pagaliau Mikas jaučia, kad tikrai yra savo namuose!

Mikas, Mikužis, Zuikis, Mikulis, Mikalūzas, Stirniukas, Lapiukas.

P. S. Jau 5 mėnesiai, kai Mikas kartu!

Bus dar ne vienas tęsinys.“

Mikai, tu pagaliau namuose! Ačiū, ačiū, ačiū! ❤️🥹