Linkėjimai iš naujų namų nuo Mašos

„Galbūt keista gan, kai taip greitai yra paimama jau gan sena katė, bet viskas dėl to, kad išsikrausčius iš tėvų man teko pas juos palikti savo katę, kurią be galo mylėjau, kadangi tėtis juokais (labai rimtai) pasakė, kad jei išeinu aš, tai bent turiu palikti katę, nes jis su ja sudaręs labai glaudų ir jautrų ryšį. Taigi pradėjus gyventi kitur, akivaizdžiai be katės, karts nuo karto vienišom akimirkom vis žiūrinėdavau prieglaudos puslapius ir laukdavau to jausmo, kuris paliudytų, kad tikrai štai jau ši katė, kurią galiu priimti vėl į savo širdį.

O kodėl būtent Maša, o ne jokia kita katė? Ogi dėl to, kad paauglystėje aš savo katę pavadinau Maša! Man visada patikdavo vadinti gyvūnais tokio tipo vardais ir dėl to jaučiausi labai faina. Taigi, kai karantino metu jau visai vienatvė užspaudė širdį aš pamačius šią Mašą, tiesiog supratau, kad štai dabar jau tikrai turiu tai padaryti ir pasiimti į namus. Žinau, kad žmonės skeptiškai žiūri į įvairius ženklus, bet man asmeniškai būtent šis labai suvirpino širdį ir buvo tasai paskutinis postūmis paimti Mašą.

Ir tikrai nesigailiu, kad priglaudžiau šią nuostabią katę🤗, nes ji ne tai, kad nepakartojama, bet mane net nustebino tuom, kad yra be galo prieraiši ir labai nori dėmesio. Kažkaip iš seniau buvau susidarius įspūdį, kad jei jau katė,tai būtinai mėgstanti pabūti viena, savarankiškai patyrinėti erdvę, o štai Maša yra kažkas nuostabaus! Jau pirmąją dieną katė nebuvo užsislėpusi niekur, atvirkščiai, praėjus kelioms valandoms prasidėjo tyrinėjimų maršrutai, rado tokių erdvių apie kurias net pati nebuvau pagalvojus, iškart rado jai patrauklias vietas 😁. Po kelių dienų jau pastebėjom, kad Mašai labai patinka būti ant kelių, gulėti ant žmogaus, prie žmogaus ir vos atsiradus galimybei iškarto puola prisiglausti. Pakerėjo tai, kad Mašai labai nepatinka būti užmirštai, vos užsisedėjus man prie mokslų ar kitur prasideda miaukimas, dėmesio siekimas, o jei užsidarau duris tai iš kito kambario galiu girdėti kaip Maša pradeda miauksėti ir prašyti atidaryti duris, kad ją įleisčiau. Beje, ji visada miega su mumis, o jei norim kad ateitų užtenka ranka parodyti, pakviesti ir jau žiūrėk jinai atbėga, bei mes kiekvieną dieną žaidžiame su ja, nors ir jau amžiuje bet vis matyti, kad jai kartais norisi padūkti 😄.

Iš tiesų, drįstu teigti, kad Maša visokeriopai padeda man ir pakeitė požiūri į kates. Vis mąstau, kokia jinai buvo vaikystėje, kas patikdavo, ką patyrė, bet ką matau ir jaučiu tikrai, tai kad ją užaugino be galo rūpestingas, mylintis žmogus❤