15310

Will remain in memory

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
1 6 8
15310
Type:
Dog
City:
„Lesė“, Kaunas division
Name:
Gender:
patelė
Breed:
Mišrūnas
Size:
big (more than 60 cm at crest)
Fur type:
long-haired
Color:
sandy
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
friendly, playful
Description

Anė pas mus atkeliavo iš „Penktos kojos“. O ten šią įspūdingų gabaritų gražuolę atidavė patys šeimininkai… Nežinom, kuo taip baisiai Anė nusikalto, kad nusipelnė tokios liūdnos savo istorijos pabaigos – būti nutrenktai į prieglaudą. Auginta, kiek žinom, visą gyvenimą buvo namuose, o ne lauke, taigi patyrė dvigubą šoką – ne tik dėl prarastų šeimininkų, bet ir drastiškai pasikeitusių gyvenimo sąlygų.

Anė be galo myli žmones, yra labai draugiška ir geraširdė. Tačiau kitų gyvūnų labai nemėgsta ir nevengia to demonstruoti. Isiręžus tenka tempti pro kitus voljerus, kol ji „pakeltu tonu“ aiškinasi santykius su visa prieglauda. Mes labai tikimės, kad šis nuostabus ir sveikas šuo suras naujus, tikruosius namus, todėl jaučiam pareigą įspėti, kad Anė gali gyventi tik tokiuose namuose, kuriuose bus vienvaldė karalienė. Nes valdų dalinimasis gali baigtis kruvina drama.

Kalytė be galo tvarkinga. Kad ir kaip vėlai atvažiuotume į prieglaudą, jos gardelis visada švarus, todėl Anė puikiai tiktų gyventi bute ar name. Gilus, išmintingas žvilgsnis, smėlio spalvos koketiškos garbanos ir rami, santūri ir nesunaikinama meilė žmogui – ko daugiau galima norėti iš tikro draugo? 🙂

Post ID: 15310
Post created: 2013-02-01
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2014-08-08