Asolė

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 5 15
15727
Type:
Dog
City:
Other
Name:
Asolė
Gender:
patelė
Breed:
Mišrūnas
Size:
small (up to 30 cm at crest)
Fur type:
medium-length haired
Color:
black, brown
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
friendly, playful
Description

Asolė atsirado vieną dieną garbaus amžiaus žmonių sodyboje, jie negalėjo nepamaitinti išmesto ir į jų namus atklydusio šunelio, taip ir liko kalytė pas juos, bet atėjo laikas, kai sodybos šeimininkams tapo sunku kasdien virti kibirą košės ir maitinti būrį šunelių. Šešis išsivežėme, Asolė buvo viena iš jų. Miela, nedidelė kalytė.

Asolė sterilizuota ir paskiepyta

Asolė buvo padovanota, tačiau grįžo į prieglaudą. Teko ją parsivežti, kai paskambino naujosios šeimininkės kaimynė, kuri papasakojo, jog šunytė mušama, dažnai vakarais išmetama į kiemą, kur ir nakvoja be pastogės. Kai nuvažiavome, mus pamačiusi Asolytė bėgo artyn ir vėl tolo nuo mūsų, gūžėsi, buvo išsigandusi… Prižiūrimas šuo taip nesielgia. Prie Asolės antkaklio kabojo laido galas – supratome, kad kalytė buvo kažkur laidu pririšta, ir ji tą laidą nukando.

Ieškome Asolei geresnių namų.

KAS NORS ATKREIPKITE DĖMESĮ Į ŠIĄ KALYTĘ, ANOT MŪSŲ, GAL ASOLYTĖ TIKTŲ GARBAUS AMŽIAUS MOTERIAI, GAL RAMIAI ŠEIMAI……..BŪTŲ TIKRAS DŽIAUGSMAS, TAIP GAILA, KAD GYVENTI NAMUOSE TINKANTI ŠUNYTĖ DABAR VIS DAR PRIE BŪDOS….

2013 – 12 – 16 Šiandien mūsų Asolytė iškeliavo į naujus namus, ji – ilgiausiai užsibuvusi pas mus kalytė, gyveno tyliai, rodos, sakytų, jog su viskuo sutinka, kas beprieitų ir kokį maistą beduotų,….Ji visiems buvo meili, tarsi šypsojosi, kai prieini….pasivaikščioti bėgdavo be pavadėlio, bet iš prieglaudėlės niekur, kaip vėjas apibėgdavo teritoriją, ir vėl prie būdos……tik ji ne būdinė šunytė, Asolėi labai tiktų būti namuose…..ji ir išvažiuoja gyventi ne prie būdos, o namuose, džiaugiamės dėl to labiausiai, ir mums labai ramu dėl naujų namų, nes jau pažįstame žmones, kurie Asolę pasiėmė………..tai ta pati geroji šeima, kurios dėka sumokėjome Dzeuso skolą, Prieglaudėlei naujieji Asolės šeimininkai paaukojo 50 Lt, pirksime šuniukams mėsytės už tuos pinigėlius. Ačiū.
Ačiū, kad esate tokie jautrūs nuskriaustiems….

Post ID: 15727
Post created: 2013-07-04
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2013-12-16