Badis

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 1 15
13627
Type:
Dog
City:
Other
Name:
Badis
Gender:
patinėlis
Breed:
Dalmatinas
Size:
big (more than 60 cm at crest)
Fur type:
short-haired
Color:
white, black
Sterilized:
no
Vaccinated:
no
Character:
friendly, slow, can live only inside
Description

Prieš 5 metus mergina Aušra įsigyjo jauną mielą šuniuką – Badį. Tikrai nuoširdžiai juo rūpinosi. Tačiau kaip ir kiekvieno jauno žmogaus gyvenime, taip ir pas Aušrą atsirado permainų. Baigusi mokyklą išvažiavo studijuoti, o Badis liko namuose, pas tėvus. Jie žinoma jį globojo, tačiau laikui bėgant paprasčiausiai pasidarė sunku su juo susitvarkyti dėl laiko stokos. Tėtis namuose būna tik savaitgaliais, o mama dirba beveik po 15 valandų per dieną. Šunelį pasiimti pas save mergina jokių galimybių neturi, kadangi gyvena su trimis kambariokais, kurie nesutiktų į butą priimti dar ir šunį… Praeitą savaitę gautas ultimatumas- arba Badžiui surandami nauji namai, arba tevai nuveš jį pas veterinarą ir užmigdys.
Galbūt žinote, kur Badis galėtų prisiglausti? Galbūt kas nors kaip tik ieško nuoširdaus ie ištikimo draugo? Tai tikrai nuostabus dalmatinas. Ramus, nereikalaujantis daug dėmesio, neišrankus maistui. Jam jau 6 metai, suprantama, kad tokio amžiaus šunims rasti naujus namus sunku, tačiau tikrai tikime stebuklais. Dar vienas mažas jo minusiukas – jis kurčias (dažna dalmatinams pasitaikanti problema), tačiau iš žmogaus žvilgsnio ar gestų supranta daug daugiau nei kuris kitas gyvūnas. Kurtumas jam tikrai netrukdo gyventi ir būti energingam bei linksmam. Badis taip pat nekastruotas, bet jei atsiradę šeimininkai pageidaus, Aušra pasirūpins šia operacija. Beje, Badis gali gyventi tik kambaryje. Dėl trumpo kailio ir veislės ypatumų jo negalima ištisai laikyti lauke.
Jei susidomėjote ir galite pasiimti Badį į savo namus, skambinkite Aušrai tel. nr. 862262605, el. paštas: ausra.kuzmickaite@gmail.com.
Vilnius.

Post ID: 13627
Post created: 2011-07-18
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2011-09-01