Čiapis

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 11 18
14219
Type:
Dog
City:
„Lesė“, Vilnius division
Name:
Čiapis
Gender:
patinėlis
Breed:
Mišrūnas
Size:
small (up to 30 cm at crest)
Fur type:
short-haired
Color:
brown
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
vaccinated
Description

Naujų šeimininkų labai laukia 7-8 mėn. mažaūgis šunelis Čiapis. Sveria 5-6 kg, daugiau nebeaugs. Čiapis draugiškas, norintis bendrauti, tačiau dar nelabai pasitiki savimi, bet su laiku problemėlė turėtų išsispręsti.

Šunelio atsirado istorija:
Vaikai iš sodų šalia Žaliųjų ežerų parnešė jauną šuniuką. Kaimynų berniukas sakė, kad jis jau kelios dienos blaškosi aplinkui. Šuniukas buvo be proto išalkęs ir sušalęs. Prieglaudoje vietų nėra, bet jei ir būtų, tai narvelis jam tik pakenktų, nes iš jo elgesio galima spręsti, jog buvo skriaustas, o gal labai išgąsdintas, todėl jam reikia jausit nuolatinį ryšį su žmogumi. Šunelis nedidukas, jam yra iki metų amžiaus.

Šuniukas be proto įbaugintas, krūpčioja nuo kiekvieno garso, namuose kur padėsi – ten ir rasi, niekur nevaikšto.

Šuo mažaūgis, sveria maždaug 5-6 kg. Tvarkingas, namuose nepridaro, tik su pavadėliu dar mokinasi vaikščioti.
2012 04 13 Vis dėlto nuspręsta šunelį apgyvendinti prieglaudoje, kad jis kažkiek socializuotųsi tarp naujų žmonių ir naujų šunų. Po poros savaičių rezultatas akivaizdus. Šunelis rodo susidomėjimą kiekvienu atėjusiu žmogumi, netgi prieina apuostyti pirštų, leidžiasi paglostomas. Tik lauke dar vis jaučiasi nesaugiai, krūpčioja. Šiuo metu gyvena narve su kitu šuneliu Upe. Puikiai abu sutaria.

Post ID: 14219
Post created: 2012-01-23
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2013-01-05