Kaukas - Gufis

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 6 4
13470
Type:
Dog
City:
„Lesė“, Vilnius division
Name:
Kaukas - Gufis
Gender:
patinėlis
Breed:
Prancūzų buldogas
Size:
small (up to 30 cm at crest)
Fur type:
short-haired
Color:
white, tiger
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
requires lots of attention, vaccinated, can live only inside
Description

2011-05-21 Justiniškėse, laiptinėje rastas labai apleistas prancūzų buldogas. Šunelis turi regėjimo sutrikimų, jam ragenos distrofija (ant akies obuolio uzsidėjusi plėvelė ir šuo mato kaip per rūką), be to labai liesas.
——–
Jis jau buvo padovanotas kartą, bet po kurio laiko (09 07) atsidūrė Grindoje, naujieji šeimininkai aiškino, kad yra išvykę, kad šunį turi prižiūrėti giminaičiai, bet niekas iš jų nerodė didelio noro Kauką susigrąžinti atgal, todėl jis vėl grįžo pas mus į prieglaudą.
Dabar vėl ieškome jam naujų namų, šeimininkų, turinčių patirties su prancūziukais. Kaukas su žmonėmis sutaria puikiai, tačiau nekenčia kitų gyvūnų, puola visus, todėl jis šeimoje turėtų būti vienas.

09.18 Kaukui nutiko bėda – jis susižalojo akį, taip, kad pro atsivėrusią žaizdą išlindo dalis rainelės, jam buvo skubiai atlikta operacija, akį pavyko išsaugoti, bet labai maža tikimybė, kad jis ja matys. Šunelis dabar beveik aklas, nes kitoje akytėje – ragenos distrofija, taigi, kol neapsipratęs su aplinka, trankosi į daiktus.
Kaukui labai reikia namų, meilės, jam nevieta prieglaudoje.
09.18 kastruotas.

Post ID: 13470
Post created: 2011-05-25
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2011-11-25