Kavasakė

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 2 12
13452
Type:
Cat
City:
„Lesė“, Vilnius division
Name:
Kavasakė
Gender:
patelė
Breed:
Mišrūnas
Size:
Fur type:
long-haired
Color:
white
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
friendly, requires lots of attention, vaccinated, can live only inside, playful
Description

Skambant bažnyčių varpams, šventinant žolynus, į šį pasaulį atėjome mes – sesutė Suzuki ir aš, Kavasakė. Ir neklauskite, kaip mamytė sugebėjo išsaugoti mus tokią šaltą žiemą, bet ankstyvą pavasarį tos, kurios įvarė mums begalę siaubo, visas mus sugavusios, pažadėjo – daugiau nešalsite ir nebadausite. Sesutė Suzuki jau senai miega LR bokso čempionui prie galvos (susijusi naujiena: http://www.lese.lt/lt/padovanoti/g.13326)…
Likau aš, nes šilto ir sotaus gyvenimo žadėtojoms nepatiko mano susivėlęs kailiukas ir padarė iš manęs pudelį. Esu jauna, sveika, tvarkinga katytė, visiškai aišku, kad mano tėtukas buvo kaži kokis pusveislis, nes mano suplotas snukelis sukelia tam tikrų įtarimų. Labai prašau, bent jau, užuojautos konkurso antros vietos laimėtojo, mane pamatyti ir pamilti ir leisti miegoti savojoje lovoje.
Praėjusių metų Žolinės vaikas katytė Kavasakė, nuparazitinta, paskiepyta komplesiniu skiepu, sterilizuota, laukia, Vingio parko šeimos problemos sprendėjo meilės ir užuojautos, pas globėją namuose.

Post ID: 13452
Post created: 2011-05-16
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2011-07-27