Lili

Will remain in memory

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
2 7 9
16478
Type:
Dog
City:
„Lesė“, Kaunas division
Name:
Lili
Gender:
patelė
Breed:
Mišrūnas
Size:
small (up to 30 cm at crest)
Fur type:
curly
Color:
gray
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
friendly, slow, requires lots of attention, vaccinated, can live only inside
Description

Sulaukėme skambučio iš žmonių, kurie rado gatvėje beklaidžiojantį šunį. Pasiūlėme su šiuo šuneliu visų pirma nueiti į veterinarijos kliniką, kad būtų patikrinta, ar ši kalytė neturi “čipo”. Paaiškėjo, jog ši kalytė registruota, nurodytas jos šeiminkų adresas.
Paėmę šią šunytę nuvykome adresu, kur neva gyvena jos šeimininkai. Beje, kalytė buvo nuklydusi apie 10 km nuo savo buvusių namų. Duris mums atidarė senyvo amžiaus vyras, kuris buvo visiškai girtas. Susikalbėti su juo buvo sudėtinga, tačiau galiausiai vyras prisiminė turintis šunį. Sutikti šio vyro kaimynai patvirtino, kad jis šio šuns neprižiūri, nemaitina, šunytė kartais savaitėmis klaidžioja viena lauke. Šios kalytės “šeimininkas” gyvena vienas, artimųjų neturi, kaimynų teigimu, jis nuolat girtauja ir šunimi nesirūpina, todėl nusprendėme, jog kalytės atiduoti jam tikrai negalime. Tuo labiau, jog atrodė, kad visai netrukus ši kalytė taps mama. Tačiau paaiškėjo, kad kalytė nesilaukia, tiesiog yra stambi pilvo srityje.
Kalytė Lili – dešimties metų senolė. Ji be galo rami, tvarkinga, visada iškenčia tol, kol bus išvesta pasivaikščioti į lauką. Tiesa, ji dar šiek tiek nedrąsi, matyt jos gyvenimas tikrai nebuvo lengvas…

Post ID: 16478
Post created: 2014-08-27
Last updated: 2020-01-25
Post view count:
Post removed: 2017-04-02