Mėta

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 1 12
14835
Type:
Cat
City:
„Lesė“, Kaunas division
Name:
Mėta
Gender:
patelė
Breed:
Mišrūnas
Size:
Fur type:
medium-length haired
Color:
white, tabby
Sterilized:
no
Vaccinated:
no
Character:
friendly, requires lots of attention, can live only inside, playful
Description

Šios katytės istorija kaip ir daugelio kitų globotinių. Ji kartu su sesute ir broliuku buvo rasti palikti daugiabučio namo kieme, labai išsekę, murzini ir verkiantys iš alkio ir mamytės ilgesio. Tuo metu jiems visiems buvo tik kokios 4 savaitės. Į mano namus atkeliavo tik sesutės, nes broliukas savo šeimą atrado vos tik pastebėtas kieme.
Tačiau liūdna gyvenimo pradžia tikriausiai turėjo mažai įtakos Mėtos charakteriui. Vos šią rainą merginą išmaudžius pamatėme švelnų kailiuką, kuris jai lakstant atrodo kaip ežiuko kailinukai ir suteikia daug žavesio. Mėta pasižymi meiliu ir švelniu būdu. Vos paimta ant rankų pradeda burgzti, kaip mažas motoriukas. Mėgstamiausia jos veikla gaudyti kokį nors kamuoliuką ar vartytis kartu su savo sesute, arba švelniai kramtyti pirštus gulint išvertus apvalų pilvuką. Ši mergina tvarkingai atlieka visus gamtos reikaliukus smėlio dėžutėje. Jos valgiaraštis sudarytas iš sauso mažų kačiukų maisto ir faršo. Pastarąjį mažylė labai mėgsta todėl garsiu riaumojimu ir mažos letenėlės kepštelėjimu gina nuo sesutės.
Mėta jau gavo vaistukų nuo vidaus parazitų ir kaip savarankiška didelė mergaitė jau yra pasirengusi keliauti į naujus namus.

Post ID: 14835
Post created: 2012-07-31
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2012-09-11