Ringo

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
1 11 16
13223
Type:
Dog
City:
„Lesė“, Vilnius division
Name:
Ringo
Gender:
patinėlis
Breed:
Mišrūnas
Size:
small (up to 30 cm at crest)
Fur type:
medium-length haired
Color:
black
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
friendly, uneducated, requires lots of attention, playful
Description

Šiuo metu Ringo globojamas namuose. Globėjai apie Ringo:

Ringo reikia arba labai aktyvių šeimininkų, kurie kasdien skirtų jam gan daug laiko išsilakstyti lauke, arba nuosavo aptverto kiemo. Jei tik negauna pakankamai fizinio krūvio, tuoj pradeda krėst visokias išdaigas namie, netveria savam kaily, dėl ko turbūt jam ir nesiseka rasti nuolatinių namų. Tuo tarpu, kai gauna didesnį fizinį krūvį, namie elgiasi gražiai, net klauso labiau.Ir šiuo atveju paprastas 15min pasivaikščiojimas tikrai nepadeda. Vieną kartą Ringo šunų aikštelėje valandą laiko lakstė su jaunu haskiu ir tai teko per prievartą parsivest namo, nes dar buvo mažoka žaidimų :D. Reiktų, kad žmonės, kurie galbūt norės jį pasiimti, tą gerai suprastų.

Kaip minėjau, kelias dienas Ringo gyveno su kitu šuniuku, tai buvo labai draugiškas, tik vėlgi, labai aktyvus ir žaismingas, todėl jei turėtų kompanjoną, tai jis turėtų būti ne mažesnis už patį Ringo, kad nebūtų nuskriaustas žaidimų metu, kaip kad atsitiko mums. Ta mišrūniukė šunytė maždaug pinčerio dydžio, todėl jautėsi nelygios jėgos, nors Ringo ir nepiktai, bet kelis kart žaisdamas šiek tiek ją užgavo.

Šiaip viskas rodos gerai, po truputį auklėjamės, mokomės nešokinėti ant žmonių, nesikandžiot kai žaidžiam, gražiai vaikščioti lauke nesitampant ir mums gan gerai sekasi :). Ringo labai nuovokus ir protingas, labai jaučia, kas turi autoritetą ir greit išsirenka silpnesnius, todėl manau būsimi šeimininkai turėtų turėt patirties su šunimis, nes jei tik bus nepasitikintys savim, Ringutis tuoj tą supras:)) Na, o jei jam pasiseks surasti tuos vienintelius, tai labai džiaugsimės, šitas šuo turi tokio šarmo, kuriam sunku atsispirt, net po visų išdaigų. Juokais jį vadinam Ringo Starr, nes jis tikras namų žvaigždė! 🙂 Šlapia nosis siunčia linkėjimus ir Kalėdinius sveikinimus, o mes linkim naujais metais išgelbėti dar daugiau draugų keturkojų:)

xxx

Su kitais gyvūnais draugiškas, su vaikais sutaria. Žaismingas, sargus (loja tik lauke). Šis jaunas šuo ieško šeimininkų, kuriems patinka tokios išraiškingos akys ir žaismingas charakteris.

Ringo – šuo, kuriam nesiseka. Jie tikėsime pasakymu “trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas garantuoja”, tai netrukus Ringo pagaliau suras namus iki gyvenimo galo.

Neturi jis blogų įpročių: su vaikais sutaria, katėmis irgi, prie maisto nėra agresyvus, savo reikalus daro tik lauke, socialus. Vienintelė bėda kokia? Jam patinka pasivaikščiojimai :).

Daugiau Ringo nuotraukų galime rasti čia http://www.skelbiu.lt/skelbimai/aktyvusis-ringo-iesko-geru-namu-15246958.html

Post ID: 13223
Post created: 2011-02-11
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2013-01-22