Rudutė

Found a home

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 1 4
14591
Type:
Dog
City:
Other
Name:
Rudutė
Gender:
patelė
Breed:
Mišrūnas
Size:
medium height (30-60 cm at crest)
Fur type:
long-haired
Color:
brown
Sterilized:
yes
Vaccinated:
no
Character:
shy, friendly, vaccinated, playful
Description

Žibutės istorija kartojasi….tik dabar Rudutė. Šunelius globojusi garbaus amžiaus moteris turi savo augintiniams surasti kitus namus, nes gyvūnų priglaudė per daug, o gyvena daugiabutyje. Rudutė pirmoji, kuriai skubėjome padėti, deja, kalytė turi didelę bėdą: ji eina raišuodama, nes dėl patirtos traumos negali priminti vienos užpakalinės kojytės – iškrito iš trečiojo namo aukšto, todėl dabar eina persisukusi ir šokinėja kaip zuikutis, kai reikia žengti sparčiau, bet didelės ir gražios kalytės akys byloja apie norą gyventi. Padėti ar pasmerkti šunį tyliai laukti gyvenimo pabaigos, kai gyvena šioje žemėje tik trejus metus? Mes negalėjome palikti….. vešime Rudutę į Vilnių. Jau atliktos sterilizacijos ir skiepų skolą prisiimame apmokėti patys, prašome paaukoti vizitui pas gydytojus Vilniuje, kas kiek gali….padėkite šuneliui

Prieš operaciją…..

Ji tokia kantri……nesuamsėjo visą kelią iki Vilniaus klinikų, buvo tyli, kai ją apžiūrėjo veterinarai ir netgi galima buvo peršviesti be užmigdymo. Rudutę operuos ryt, nes sužalota kojytė ne tik kad persisukusi, bet pasidarė per trumpa, ir dėl to šunelis kenčia……viską bus galima atstatyti….. Palikau kalytę Vilniuje, vienai dienai, bet ji žiūrėjo į mane ir nesuprato, kodėl po tiek apžiūrėjimų, kratymosi mašinoje dar turi kažkur likti, nepadėjo glostymas ir žodžiai, kad tik vienai dienai palieku, širdelė plakė smarkiai ir šunelis veržėsi eiti kartu…..

Po operacijos…

Jau praėjo dvi dienos po operacijos. Kalytei viskas gerai, ji buvo pripratusi striksėti, tai ir striksi kol kas trim kojytėmis, dar nesiremdama išoperuotąja, bet sąnarys atstatytas į vietą, ir šunelis vaikščios visomis keturiomis kojytėmis. Dėkojame visiems, aukojusiems šio šunelio operacijai, Jūsų dėka galėjome sumokėti ne tik už pirminę apžiūrą, bet ir už kelis šimtus kainavusią operaciją.

Jau pasveikusi, visai neblogai minanti su keturiomis kojytėmis….laukia, kada ateis jos išsivesti į naujus namus

Post ID: 14591
Post created: 2012-05-13
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2012-06-16