Šefas ir Indėnas

Will remain in memory

Time spent in shelter:
Years: Months: Days:
0 4 5
14852
Type:
Rodent
City:
„Lesė“, Vilnius division
Name:
Šefas ir Indėnas
Gender:
Unknown
Breed:
Size:
Fur type:
short-haired
Color:
gray, brown
Sterilized:
no
Vaccinated:
no
Character:
Description

Dovanojami du degu žiurkėnai Šefas ir Indėnas, kurie šiuo metu svečiuojasi VšĮ “Lesė” savanorės namuose. Abu degučiai – berniukai, o vardai jiems lipte prilipo labai greitai :). Globėjams teko pasigilinti į šių graužikų laikymo ypatybes ir sužinoti daug įdomių faktų. Informacijos paieškų metu išaiškėjo, kad gyvenant po du, kažkuris graužikas turi užimti savo būsto (narvelio) lyderio pozicijas. Taip Šefas gavo savo vardą, o kitas degutis ant žandukų turi keli brūkšnius, lyg tamsesnius randelius, todėl jis – Indėnas.

Šefas yra drąsesnis, bet abu su Indėnu eina ant rankų. Abu labai mėgsta pasilakstymus išleisti iš narvelio :). Puikiai muzikuoja vienu mėgstamiausių instrumentų – narvelio grotomis ir nuolat rengia gyvus šou, nes nori palakstyti, dėmesio arba tiesiog iš nuobodulio :). Jeigu neturėsite laiko ir penkių minučių kantrybės šėrimo metu – Jūsų laukia įgarsinta tiesioginė bušido rings transliacija :).

Norintieji laikyti degu žiurkėnus turėtų pastudijuoti šiame puslapyje pateikiamą informaciją: http://www.degutopia.co.uk/degulinks.htm. Tai ne tik puikus informacijos šaltinis, bet ir praktinis vadovas., kuris atsakys į visus rūpimus klausimus apie šiuos gyvūnėlius.

Jeigu kas nors mao, kad graužikų laikymas nereikalauja žinių, pastangų ir dėmesio, ši mintis – klaidinga. Jie, kaip ir visi gyvi padarėliai, nori dėmesio, yra smalsūs ir turi savotiško žavesio, būdingo tik jiems vieniems :).

Post ID: 14852
Post created: 2012-08-07
Last updated: 2020-02-21
Post view count:
Post removed: 2012-12-10