13150

Likimas nežinomas

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 4 23
13150
Rūšis:
Katė
Miestas:
Kita
Vardas:
Lytis:
Nežinoma lytis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, tinka gyventi tik namuose, žaismingas
Aprašymas

Gavome prašymą iš šaunios merginos Lauros padėti padovanoti kačiukus:
„O mūsų istorija štai tokia:
rudenį atklydo į daugiaaukščius garažus benamė katė. Tėtis su kate susidraugavo, ji kasdien tupėdavo prie jo garažo, laukdavo grįžtančio iš darbo. O jis, aišku, jai nuolat atnešdavo maisto, taip jų draugystė tęsėsi kelias savaites. Tačiau tėtis vieną dieną pastebėjo, kad katė vis storėja ir storėja 🙂 Tuomet supratome, kad ji laukiasi kačiukų. Atšalus orams katę apgyvendinome šiltose patalpose, o netrukus ir sulaukėme 5 katinėlių. Todėl dabar katei ir mažyliams ieškome naujų seimininkų. ”
Taigi, brangieji, pristatome tris mažylius- juoduką, juodmargiuką ir juodausiuką 🙂 Lytis dar neaiški, globėja Laura per daug nelenda prie kačiukų ir tiesiog leidžia katei jais rūpintis. Kadangi kačiukai gimę spalio 11 dieną, tai jiems šiandien sukanka trys mėnesiai. Mazgiai jau patys valgo ir puikiai atlieka savo gamtinius reikaliukus į dėžutę. Atėjo laikas jiems iškeliauti į naujus namučius!
Svarstoma dėl katytės- mamytės sterilizavimo pagal PSP programą, bet jei katė jauki ir meili, gal ir jai pavyktų rasti namučius.. Lauksime apsisprendimo iš Lauros.
Dėmesio, būsimi naujieji šeimininkai- paaugus kačiukams mielai pasiūlysime pagalbą ir patarsime, kuriose klinikose, bendradarbiaujančiose su Lese, galėsite gauti labai dideles nuolaidas kastracijai/sterilizacijai bei skiepukams, taigi nesidrovėkite ir klauskite!

Skelbimo ID: 13150
Skelbimas sukurtas: 2011-01-12
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-06-04