13460

Grįžo namo

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
2012 9 21
13460
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Mums paskambinusi moteris buvo išsigandusi – Saulėtekyje, miškelyje guli šuo, kuris nejuda, tačiau dar kvėpuoja. Vestai atvykus prie bendrabučių, ją pasitiko sargas, kuris maloniai sutiko palydėti gilyn į mišką parodyti nelaimėlio, tačiau šuns ten jau nebebuvo. Pasidžiaugusi, kad galbūt šuo pats atsikėlė ir nuėjo, o gal atsirado šeimininkai, Vesta sėdusi į mašiną išvažiavo. Pakeliui atkreipė dėmesį, kad Saulėtekio gatvėje prie medžio pririštas didelis juodai baltas šuo, o link jo juda taip gerai pažįstamas Grindos automobilis.

Galvoti nebuvo kada, Grinda ir Vesta pasiekė šunį tuo pačiu metu. Paaiškėjo, kad Grindoje buvo iškvietimas dėl šio šuns. Norime padėkoti Grindos darbuotojams už geranoriškumą, jie ištiesė Vestai pagalbos ranką, padėjo įkelti šunelį į jos mašiną, nes paaiškėjo, kad nelaimėlis sunkiai pastovi ant kojų.

Belieka tik stebėtis kitų žmonių „geranoriškumu“ – vos paeinantis didelis šuo greičiausiai buvo tempte atitemptas iš miško, pririštas, ir iškviesta Grinda.

Filaretų Veterinarijos klinikoje naujienos nenudžiugino – tai labai senas, aklas, kurčias šuo, su padidėjusia prostata ir artritu. Visą šį ligų rinkinėlį Vesta apgyvendino prieglaudos vonioje, nes kaip matote kitose naujienose, paskutinėmis dienomis Lesė nejučia tapo šunelių-veteranų prieglauda, laisvos vietos nėra visai.

Po kurio laiko nudžiugino skambutis – ligų rinkinėlis pasirodė mylimas ir prižiūrimas šuo, jo vardas Langas. Skambinęs šeimininkas ponas Rimas negalėjo atsidžiaugti – Langas prieš kelias dienas nepastebėtas išsmuko pro vartelius ir greičiausiai pasiklydo, o jo mylinti šeima nusivarė nuo kojų jo beieškodama. Žinodami, kad jų draugas aklas ir kurčias, jau buvo beprarandą paskutines viltis. Tiesiog stebuklas, kad beveik bejėgis šuo sugebėjo nepražūti po automobilio ratais.

P.Rimui atvykus atsiimti savo klajoklio, šuo iš kvapo pažino savo draugą, džiaugėsi, pamiršo visas savo ligas ir per tas keletą dienų išgyventus vargus. P.Rimas iš prieglaudos šunį išsinešė ant rankų.

O mums liko graži istorija ir beribis noras visur, visada, atsirasti laiku.

Skelbimo ID: 13460
Skelbimas sukurtas: 2011-05-17
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: -0001-11-30