13770

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 14
13770
Rūšis:
Katė
Miestas:
Kita
Vardas:
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
raina
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
bailus, draugiškas, lėtas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, skiepytas, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Su ponia Asta bendraujame beveik metus laiko, o prasidėjo viskas nuo liūdno laiško- „į mūsų namus soduose atklydo katė, šuo…“ Eiliniai gyvūnų atsikratymo būdai ir neeiliniai žmonės, pasiryžę tokiems gyvūnams padėti.
Šuneliui Hausui, atklydusiam į Astos kiemą, bendromis reklamavimo jėgomis jau radom namus http://www.lese.lt/lt/padovanoti/g.13199, katytė Tigrė vis dar ieško namučių http://www.lese.lt/lt/dovanoju/g.13310.
Asta taip pat rūpinasi katėmis, gyvenančiomis prie daugiabučio, iš kurio pati jau senokai išsikėlė. Tame kieme gyvenančią katytę Asta ketino parsivežti pas save į sodus ir pasileisti sodyboje sterilizuotą, o kačiukus bandyti dovanoti. Tokius ramius planus kūrė sau Asta, kol… Vieną eilinę dieną, atvažiavus pašerti „savo“ katyčių (niekam kitam jos nerūpėjo), Asta nuo savo „mielų“ kaimynų rado dovaną- dėžę su keturiais mažais kačiukais. Maždaug- šeri kates, še tau dar! Žmogus nemenką šoką gavo… Kačiukai apie dviejų mėnesių amžiaus, švarūs, sveiki- tiesiai iš naminės kačiukų “kepyklos”. Negana to, šėrimo vietoje buvo iškirtsi visi krūmai, padarytas plynas laukas, dėžė vidury to lauko, aplink šeimininkų neprižiūrimi ir valkataujantys šunys, ne visada geranoriški vaikai… Kačiukai ropojo po tą lauką, žaidė nieko nesuprasdami, o rainiukas kniaukė ištisai toli likusiam krūme ir šaukė mamą…
Žinoma, Asta katukų nepaliko, nes jau vienas kačiukas tam kieme žuvo šiais metais nuo žmogaus mestos plytos, bet, kaip ir visi mes, ji gyvena ne viena, sienos ne guminės, taigi- reikalingi globėjai (tuo labiau, kai buvo paruoštos trys vietos katukams, o dabar tos vietos reikia septyniems…).
Kačiukai jau du kartus gavę vaistukų nuo kirmėlių, paskiepyti. Asta apmokėjo visas šias procedūras, ji tik prašo pagalbos su globa. Atvežtų į aplink Vilnių esančius miestus, net į Kauną, taip pat pakeliui pas artimuosius galėtų atvežti kačiukus net į Šilutę ar Ignaliną bei aplinkines gyvenvietes ar miestus. Taip pat reikalinga kačiukams reklama, kad jie kuo greičiau rastų namučius, gal net ne visiems reikėtų ieškoti globėjų.
Mažyliai žvalūs, guvūs, žaismingi, be galo meilūs ir ištroškę meilės, prisistato prie žmogaus iškart, tada jau kaip motoriukai burzgia 🙂
Mažasis kniaukliukas, sėdėjęs krūme ir šaukęs mamą, labai daug miega, vis dar liūdi, bet yra meilus mažiukas.
Jei kas galėtų padėti, būtume be galo dėkingi! Su Asta galite susisiekti telefonu 8 699 44961.
Vilnius/ Kaunas/ Šilutė/ Ignalina

Skelbimo ID: 13770
Skelbimas sukurtas: 2011-09-06
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2011-09-20