14660

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 1 18
14660
Rūšis:
Šuo
Miestas:
Kita
Vardas:
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
ilgaplaukis
Spalva:
balta
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
bailus, draugiškas
Aprašymas

IŠVADUOK MANE IŠ ŠITO KALĖJIMO…
Paskambino žmogus ir pranešė, kad Aukštaičių gatvėje rado klaidžiojantį šunelį. Nuvažiavome – tai buvo nedidelė, labai purvina, susivėlusiais plaukučiais, pro kuriuos nesimatė akių, kalytė. Įkelta į mašiną nesuamsėjo, tik gėrė daug vandens. Galvojome: išmaudysime, susivėlusius plaukelius iššukuosime ir skelbsime kaip pasiklydusią, juk kažkas šio šunelio ieško.

Prausimo procedūra išgąsdino ne kalytę, o mus-bandykite įsivaizduoti: vietoje 4 kojyčių 4 pagaliai, tokiu pat kietu pagaliu virtusi uodega, vietoje 2 ausyčių 4. Ne, tai ne anomalija, ne išsigimimas, tik šunelio kailiukas taip susivėlęs, jog kai kurios kūno dalys virto kietais atsikišimais, kuriuos net liesti buvo baisu. Ypač kojytės – jos nebesilankstė nuo susivijusių, sulipusių plaukučių. Kalytė sunkiai galėjo pritūpti, nes kojytės – kaladės neleido to padaryti. Kaip ji miegojo, kaip sėdėjo?

Tą pačią dieną šunelis buvo nuskustas plikai, po šios procedūros pamatėme ant kojyčių atsivėrusias žaizdas, radome erkę. Dar viena bėda buvo nustatyta apsilankius pas veterinarą – kalytei kliba dantys, keletas išpuvę, juos reikės traukti…, šunelis labai apleistas ir neprižiūrėtas…matyti ilgai valkatavęs arba buvęs pas žmones, kurie……..nebenorėjo karšinti šuns, bet senstame visi, ir tai negali būti priežastis išsižadėti to, kas visą laiką buvo šalia. Deja, šuns išsižadama, kai jis neloja, kai per garsiai loja, kai pasensta…. tik, jei būtų leista tam, kuris išsižadėjo, pamatyti, kokį gyvenimą „davė” savo augintiniui…

Kad kalytė galėtų gyventi nesikankindama, turėjome padaryti tai, kas būtiniausia: kirpimas (30 LT), dantukų traukimas ir skiepai (dar atims 80 Lt),vaistukai kojytėms ir apsauga nuo erkių (18 Lt.) Kad šunelis galėtų gyventi geriau, reikia tik 128 LT. Jų pagailėjo tas, kuriam kažkada ši kalytė patiko ir buvo miela, o dabar ją išmetė, nes paseno…..

Labai prašome paaukoti šiai likimo nuskriaustai ir žmogaus nemylėtai kalytei. Jūsų pagalba nuskriaustajai yra vienintelė galimybė išgyventi ir būti išgelbėtai, Jūsų meilė vienintelis tiltas, kuriuo ji iš mirties tako pareina į gyvenimą. Kiek daug Jums duota – mylėti tą, kuris priklauso nuo jūsų meilės. Atsiliepkite tie, kuriems šis jausmas nesvetimas, kurie nesakote, jog čia tik šuo….

Pasveikusi ir išgražėjusi Meisė ieško namų

Skelbimo ID: 14660
Skelbimas sukurtas: 2012-06-05
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-07-23