15310

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 6 8
15310
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
didelis (daugiau nei 60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
ilgaplaukis
Spalva:
smėlinė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, žaismingas
Aprašymas

Anė pas mus atkeliavo iš „Penktos kojos“. O ten šią įspūdingų gabaritų gražuolę atidavė patys šeimininkai… Nežinom, kuo taip baisiai Anė nusikalto, kad nusipelnė tokios liūdnos savo istorijos pabaigos – būti nutrenktai į prieglaudą. Auginta, kiek žinom, visą gyvenimą buvo namuose, o ne lauke, taigi patyrė dvigubą šoką – ne tik dėl prarastų šeimininkų, bet ir drastiškai pasikeitusių gyvenimo sąlygų.

Anė be galo myli žmones, yra labai draugiška ir geraširdė. Tačiau kitų gyvūnų labai nemėgsta ir nevengia to demonstruoti. Isiręžus tenka tempti pro kitus voljerus, kol ji „pakeltu tonu“ aiškinasi santykius su visa prieglauda. Mes labai tikimės, kad šis nuostabus ir sveikas šuo suras naujus, tikruosius namus, todėl jaučiam pareigą įspėti, kad Anė gali gyventi tik tokiuose namuose, kuriuose bus vienvaldė karalienė. Nes valdų dalinimasis gali baigtis kruvina drama.

Kalytė be galo tvarkinga. Kad ir kaip vėlai atvažiuotume į prieglaudą, jos gardelis visada švarus, todėl Anė puikiai tiktų gyventi bute ar name. Gilus, išmintingas žvilgsnis, smėlio spalvos koketiškos garbanos ir rami, santūri ir nesunaikinama meilė žmogui – ko daugiau galima norėti iš tikro draugo? 🙂

Skelbimo ID: 15310
Skelbimas sukurtas: 2013-02-01
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-08-08