16605

Grįžo namo

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 1
16605
Rūšis:
Katė
Miestas:
Kita
Vardas:
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Viešnia iš šiaurės. Pavadinome Jakaterina, šaukiam trumpiniu Katia.
Radom Statybininkų gatvėje šeštadienio rytą (tiksliau, ji pasišaukė, garsiai), kaimynė sakė, kad jau trečiadienį klausė, kieno katė lauke. Labai sunkiai ėjo, sėdinėjo. Veterinaras sako, kad kojos nelūžo, raiščiai netrūko, problemos su dubens kaulais. Be rentgeno veterinaras negali pasakyti, kas tiksliai…Jei koją primins, tai tik sumušimas, jei ne – teks ilgiau gyti. Porą metrų pašlubuoja ir gula… Po vaistų ir paros poilsio ženkliai geriau jaučiasi, prašosi ant sofos.
gruodžio 1 d.
Katė tikrai naminė, nežiūrint traumų, naudojasi kraigo dėžute, rodos, buvo mylima, nes labai švelni ir bendraujanti. Jauna. Negalima pasakyti ar ilgai buvo gatvėje, neišsekusi, nelabai švari, bet šiuo metu negalima maudyti, kad neužgautume. Labai tikimės, kad atsiras šeiminkai. Jei taip neatsitiks ieškosime naujų namų…

gruožio 2 d
Katią vakar apžiūrėjo dar kartą veterinaras, suleido vitaminų, vaistų nuo skausmo ir antibiotikų, trečiadienį vėl laukia vizitas. Gražuolė baltukė puikaus charakterio, mėgsta žaisti, na kol kas tik priekinėm letenėlėm, bet pažanga, kad sveiksta, matosi.

Katytė po trečio vizito pas Paltaroką, jaučiasi daug geriau, viltis, kad vaikščios 95 proc.

…………….Atsiliepė baltos katytės savininkė. Katytė gyvena prie Klevo, dingo lapkričio 17 d., valkatavo 2 sav., sakė iš namų išbėgo būdama sveika, traumą patyrė lauke kažkur.
Moteris matosi nepasiturinti, apie 40 metų su dviem mažais vaikais, pinigų už veterinaro paslaugas neatidavė, sakė dabar neturiu…nemanome, kad ir atiduos palikom sąžinei,
dar moralas buvo išsakytas, kad reikia prižiūrėti ausis, nes purvinos, kad reikia blusas naikinti, duoti nuo kirmėlių ir sterilizuoti – sako: „Pas mane namie gyvena, viskas gerai”..
Pavasarį per morčių ji vėl pabėgs…reikės pirmadieni paskambinti paklausti, kaip kojytė, kuria dar nesirėmė eidama.

Skelbimo ID: 16605
Skelbimas sukurtas: 2014-12-04
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-05
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-12-05