16733

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 13
16733
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
balta, juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Trys maži meškiukai – 2 patinėliai ir kalytė – naujausi Lesės globotiniai. Su mamyte atvežti iš Melioratorių g. Šalčininkuose, kur juos globojo ir nuo nunuodyti norėjusių kaimynų saugojo gera moteris. Dabar visi turi laikiną globą namuose, bet labai nori rasti tikrus šeimininkus! Šuniukų mamytė puikaus charakterio, meili, paklusni, vaikučius labai myli ir saugo. O mažyliai – kaip ir visi jauni šuniukai – išdykę, linksmučiai, bet kiekvienas su savo charakteriu.
Didžiausias meškinas –Tigrius – jau padovanotas.
Broliukas Polis – jau padovanotas.
Mažoji sesutė Niktė – tikra mergaičiukė, smulkiausia, tvarkingiausia (!), mėgsta cypimu pareikalauti dėmesio, jei broliukai ją palieka ir išeina žaisti. Visada nori jaustis saugi, rami, turėti savo jaukų kampelį, kur jai niekas netrukdytų – ypač išdykę broliukai mušeikos. Nori ir žmogaus dėmesio, meilumo, bet kartais dar drovisi ar truputį nusigąsta – bet tik tam, kad jos ateitų koks nors princas gelbėti!
Šuniukai nukirminti ir išmaudyti, užaugę bus vidutinio dydžio, dovanojami rūpestingiems ir kantriems šeimininkams, kurie galės suteikti saugius ir mylinčius namus bent 10 -15 metų.

Skelbimo ID: 16733
Skelbimas sukurtas: 2015-03-21
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-28
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2015-04-03