17112

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 5 21
17112
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Lytis:
Patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
ilgaplaukis
Spalva:
balta
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Ne toks jau baltas Baltojo katino gyvenimas

Kaip sunku rasti vis naujų vietų nelaimėliams, kurių tiek daug mūsų miestuose, rajonuose, gatvėse, prie namų…. Tačiau tai užburtas ratas – vienus su džiaugsmo ašarom akyse palydim į naujus namus, kitus su didžiuliu liūdesiu širdyje išlydime į amžinos medžioklės plotus vaivorykštės šalyje, dar kiti – kasdien mus pasitinka tik atidarius prieglaudos duris. Tačiau globojamų gyvūnų skaičius kaip nemažėja taip nemažėja. Vos išlydėjus vieną į jo vietą beldžiasi jau kitas.
Šiandien tas kitas, tai kadaise buvęs baltas naminis katinas,kurio ne tik kailiukas , bet ir gyvenimas tapo ne tokiu jau baltu, kai šeimininkai šį gražuolį tiesiog …..na tiesiog išmetė.
Ir štai buvęs naminis, baltas, pūkuotas, žavus katinėlis tapo murzinu, susivėlusiu, žaizdotu gatvės katinu. Katinėlis į mūsų globą pateko prašant vienai moteriai , kad ne tokiam gyvūnui gatvės gyvenimas, kad su kiekviena diena jis atrodo vis labiau nuvargęs, o galiausiai dar ir sužalota akytė. Nebuvo sunku pagauti šį varguolį. Iš karto keliavome i vet. kliniką. Apžiūrėję katinėlį gydytojai iš karto pasakė – jo laukia ilgas gydymas, o po to akies operacija. Katinukas stacionare praleido net tris savaites. Tačiau šiandien jis jau su mumis ir visai neužilgo bus pasirengęs iškeliauti į naujus namučius.
Katinėlis vėl tapo įspūdingo grožio baltu katinu, tikimės ir jo gyvenimas vėl bus baltas.

Skelbimo ID: 17112
Skelbimas sukurtas: 2016-04-27
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-14
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2016-10-15