Alma

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 7 8
Alma
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Alma
Lytis:
Patelė
Veislė:
mišrūnas
Dydis:
mažas (iki 30 cm ties ketera)
Kailio tipas:
vidutinio ilgumo plaukas
Spalva:
trispalvė
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
taip
Bruožai:
draugiškas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi tik namuose
Aprašymas

Sveiki, kaip laikotės? Gerai? Super. Aš tai galėčiau ir geriau. Jei, pavyzdžiui, namus turėčiau :)))

Jeigu ką, tai mano vardas Alma, o į prieglaudą tai aš čia patekau su tokia nekuklia kompanija – sese, broliu ir mama, kurios pilvuke, kaip vėliau paaiškėjo, jau mezgėsi dar septynios širdelės. Augom mes pas tokią vyresnę moteriškę, bet dėl sveikatos problemų ji jau mumis aktyvistais negalėjo tinkamai pasirūpinti, tai patekom čia. Ir Įsivaizduokit. Per tą laiką, kol gyvenu prieglaudoje, jau ir sesutė Aza ir septyni mažieji broliukai bei sesutės namus surado! Primetat? O aš kaip čia, taip čia.

Nors šiaip jau skųstis negalėčiau. Gyvenu sau šiltai, soti, paglostymų ir dėmesio krūvas gaunu. Dienas vienam narvely stumiam kartu su broliu Herkum, tai ir padūkstam neblogai. Smagu. Bet vis tiek smagiau būtų namie gyvent.

Beje, turiu tokį įdomų pomėgį. Nu kaip pomėgį, labiau gal talentą. Labai mėgstu (ir gerai gaunas) šokinėti į viršų. Nežinau iš kur čia pas mane šitas talentas (gal genai kokie?), bet jeigu būtų Olimpinėse koks šunų šuolis į aukštį, tai jaučiu galėčiau Lietuvą atstovaut. Nuo gimimo taip varau.

Ką čia dar įdomaus apie save pasakius? Nu, aš labai fainas šuo šiaip jau, šypsausi daug, geros nuotaikos būnu visada. Nesikandžioju ir visus žmones myliu. Kailiukas mano toks fainas, ilgesnis, švelnus. Šiaip tokia simpatiška visai panelė esu, mačiau, kad prieglaudos kiečiausi akelę merkia karts nuo karto. Pasistengčiau būti tikrai gera ir ištikima Jūsų draugė. O jei dar su broliuku kartu mus paimtumėt… Pasimušam mes kartais, bet vis tiek vienas kitą labai mylim <3

Skelbimo ID:
Skelbimas sukurtas: 2022-05-06
Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-10
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2022-12-09