Alpinistė

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 3 6
14778
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Alpinistė
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
ilgaplaukis
Spalva:
balta
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, skiepytas
Aprašymas

2012-07-03 „Lesės“ savanoriai gavo skambutį, kad Vilniuje, prie Rasų g. 8 esančio kalėjimo augančiame medyje jau antra para tupi balta katė. Vaistinėje dirbančios moterys visaip bandė išvilioti gyvūną, tačiau nesėkmingai. Katė atrodė išsigandusi, paskutiniu metu beveik nebejudėjo – matyt, išseko jėgos.

Atvykusi „Lesės“ savanorė suskubo prašyti gaisrininkų pagalbos. Laimei, jie pasigailėjo ar katino, ar nuliūdusių moteriškių ir suorganizavo gelbėjimo operaciją. Viso „Lesės“ kolektyvo vardu dėkojame Vilniaus 2-osios kuopos pareigūnams! Jūs nuostabūs!

Taip katytė pakliuvo į vienos savanorės namus. Ji visai baltutėlė, su mėlynomis petnešomis. Jauki ir meili su žmonėmis, iš karto puolė glaustytis prie savo gelbėtojų ir murkti, lyg dviejų parų medyje lyg nebūta. Taigi stiprios psichikos gyvūnas. Namie esančio didelio šuns nebijo. Kiek paurzgia, bet nepuola. Pakliuvusi į naują vietą, nesutriko, viską išuostinėjo – „įsisavino“ teritoriją.

Deja, savanorė katytės ilgai globoti negalėjo, tad jai teko kraustytis į prieglaudėlę. Čia ne taip jauku… Tad labai laukiam naujų šaimininkų! Senieji taip ir neatsirado, čipo katytė taip pat neturi.

Skelbimo ID: 14778
Skelbimas sukurtas: 2012-07-04
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-10-08