Argas

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
0 0 21
14733
Rūšis:
Šuo
Miestas:
Kita
Vardas:
Argas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
skiepytas
Aprašymas

IŠTRAUKTAS IŠ SENOLĖS KALĖJIMO. Jis pusę metų su kitais trim šuneliais buvo laikomas tvarte, iš kurio išleisdavo tik naktį. Priežastis: kad neišbėgtų į plentą ir nebūtų suvažinėtas. Jeigu jūs pamatytumėte, kaip atrodo tvartelis……ten nėra vietos, kur nebūtų išmatų ar šlapimo, mėtosi daiktai……purvina……teko šunelį nublusinti vietoje, nes bijojome parsinešti parazitų……Dabar Argas (taip pavadinome) jau savaitė kaip savanorio namuose Jis išpraustas, nukirmintas, net buvo kirpyklėlėje, kur jam padarytas trimingas, todėl dabar atrodo labai gražiai, tik visą savaitę teko mokyti lipti laiptais, pratinti prie žmonių kiemo, nes civilizacijos šis šuo nematęs, todėl yra labai išsigandęs, įsitempęs, namuose būna ten, kur nuvedamas, į kitą vietą pats nepereina…….

Jau įpusėjo antra savaitė ir Argas pasiruošęs iškeliauti į naujus namučius. Jis labai atsigavo, pradėjo loti, patalpoje sekioja iš paskos. Baikštumo dar liko, bet viskas turi pamažu susitvarkyti. Išpraustas, nukirmintas, paskiepytas ir apsaugotas nuo blusų bei erkių Argas laukia to, kuriam ištikimai tarnaus

Kol ieškome Argui namų, dar buvo pašalintos kliuviniu tapusios pirštų ataugos ant užpakalinių kojyčių. Dabar Argas bėgios be pavojaus kur nors užsikabinti ir susižaloti.

Skelbimo ID: 14733
Skelbimas sukurtas: 2012-06-23
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-07-14