Bagyra

Kita

14304
Rūšis:
Katė
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Bagyra
Lytis:
patelė
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda
Sterilizacija:
ne
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Bagyros istorijos pradžia banali ir labai būdinga šiems laikams. Gimus anūkei, katytei vietos namuose nebeliko ir šiandien jos namai jau gatvėje. Šiltą guolį pakeitė seno nebenaudojamo automobilio kėbulas. Tiesa, ne viskas taip blogai, automobilyje bent jau sėdynė yra… Maistu pasidalina netoliese dirbantys apsaugos darbuotojai. Istorija, kaip ir šimtai kitų Vilniuje. Tačiau…

Katytė Bagyra (taip ją pavadino buvęs šeimininkas) sunkiai serga. Žaizdos, esančios galvos srityje ir ant viso kūno atsirado nuo papraščiausio grybelio. Bet negydoma liga progresavo ir sukėlė vargšelei neapsakomas kančias. Tokiomis žaizdomis stebėjosi net ją apžiūrėję veterinarai, esą tokį vaizdą matę tik vadovėliuose.

Po apžiūros, suleistos injekcijos nuo grybelio, suleistų vaistų nuo temperatūros ir užlašintų vaistų nuo parazitų, Bagyra sugrįžo atgal į saugomą automobilių aikštelę Viršuliškėse. To priežastis labai paprasta – nėra kur jos priglausti. Nors savanoriai kasdien važiuoja tęsti katytės gydimo, tačiau gydimas lauko sąlygomis yra komplikuotas. Ne visada pavyksta rasti Bagyrą, o radus ją dar reikia ir pagauti. Vaistų tepimas ant žaizdų yra skausmingas gyvūnui, todėl tikėtina, kad ilgainiui jis savanorių ims vengti.

Prašome neabejingų žmonių, kurie turi nenaudojamą rūsį, garažą ar kokį nors sandėliuką arti namų, priglausti šią nelaimės ištiktą katytę. Maistu, gydimu ir visa reikalinga priežiūra pasirūpins savanoriai, reikia tik patalpėlių (būtų gerai jei patalpos būtų Karoliniškėse ar aplinkiniuose rajonuose, tam kad savanoriai galėtų kuo dažniau lankyti Bagyrą).

Skelbimo ID: 14304
Skelbimas sukurtas: 2012-02-20
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-10
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2012-04-10