Barklis

Rado namus

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
3 7 27
13547
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Vilniaus skyrius
Vardas:
Barklis
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
Aprašymas

Barklis buvo rastas sukandžiotas Zujūnuose.

Prieglaudoje jis taip pat ne visiems kaimynams spinduliuoja meilę ir su kai kuriais gyventojais, ypač patinėliais, linkęs pasiaiškinti, kas šunų hierarchijoje viršesnis.

Tačiau žmogų Barklis visada pasitinka su didžiausiu džiaugsmu. Tai labai inteligentiškas ir protingas šuo, kartais net atrodo, kad jei Barklis pradėtų kalbėti, tai įdomesnio pašnekovo už jį nerastumėte 🙂 Tiesa, šis šuo yra didžiulis aktyvistas ir energijos bomba, todėl jam reikalingas žmogus, turintis tvirtą charakterį ir sugebantis nubrėžti aiškias ribas, kas galima, o ko ne. Kitaip Barklis besidžiaugdamas gali jus išversti ir iš kojų. Barklis, kai su juo susidraugausite ir įgysite jo pasitikėjimą, taps pačiu švelniausiu ir meiliausiu augintiniu. Jis dievina ilgus pasivaikščiojimus. Bet su sustojimais – vis atsitupia, prisiglaudžia, žiūri į akis ir prašo paglostymų ir pakasymų. Kartais tenka net griežtai subarti, kad kasymų sesija negali tęstis be galo ir jau laikas eiti toliau.

Šis šuo savotiškai dvilypis: be galo stiprus, energingas, padykęs, toks, kuriam reikia ir griežtesnio žodžio, jei nori suvaldyti emocijų pliūpsnius, bet iš kitos pusės labai švelnus, glostomas net suakmenėja, atrodo, bijo net kvėpuoti, kad tik nuo jo nepasitrauktum. Barklio narvas visada tvarkingas, švarus, jis visada kantriai laukia, kol bus išvestas į lauką, todėl puikiai tiktų gyventi bute ar name. Kailis jo trumpas, todėl žiemą lauke Barkliui būtų per šalta, voljere ir būdoje gyventi jis nedovanojamas.

Jo istorija http://www.lese.lt/lt/leses_dienorastis/news.5985

Skelbimo ID: 13547
Skelbimas sukurtas: 2011-06-21
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2015-02-12