Bartas

Liks atmintyje

Prieglaudoje praleidau:
Metai: Mėnesiai: Dienos:
1 7 19
15110
Rūšis:
Šuo
Miestas:
„Lesė“, Kauno skyrius
Vardas:
Bartas
Lytis:
patinėlis
Veislė:
Mišrūnas
Dydis:
vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Kailio tipas:
trumpaplaukis
Spalva:
juoda, ruda
Sterilizacija:
taip
Skiepai:
ne
Bruožai:
draugiškas, neišauklėtas, reikalauja daug dėmesio, tinka gyventi lauke, žaismingas
Aprašymas

Bartas – dar vienas „grindinukas“, atkeliavęs pas mus iš Vilniaus. Atkeliauti tai atkeliavo, bet tik pas mus paaiškėjo visa puokštė jo turimų ligų – išvešėjusi prostata, ausies uždegimas, traiškanojanti akelė. Tada pasigirdo keistų raginimų garbaus amžiaus šuns negydyti, būgtais tai bus jo kankinimas. Tiesą sakant, keisti mums pasirodė tokie kai kurių portalo dalyvių komentarai, nė iš tolo nekvepiantys nei jautrumu, nei gerumu. Na, bet kadangi palikti iš skausmo stūgčiojantį šunį negydytą – labai jau ne mūsų stilius, ėmėmės visų reikiamų priemonių.

Bartas buvo sėkmingai kastruotas, po operacijos greitai atsigavo. Dėl kastracijos prostata pradėjo sparčiai trauktis, nebeliko skausmo ir diskomforto jausmo. Ausies uždegimą veterinarai taip pat gydė sėkmingai, jis jau visai besibaigiąs, tik ausytė kažkodėl vis dar nepasikelia į viršų. Bartas atrodo lyg kažko nuolatos labai atidžiai klausytųsi J Ateityje laukia tik viena nedidelė procedūra – vidinės akies liaukutės, kuri išvirtusi ir skatiną traiškanojimą, prideginimas. Šiuo metu stengiamės ją sumažinti vaistais.

Taigi taikyta profesionali veternarinė pagalba ir vėl padarė nedidelį stebukliuką. Bartu gėrisi jau ir klinikos praktikantės, kai važiuojame apžiūroms. Sutvarkius medicininius neskladumus, jis labai išgražėjo, priaugo svorio, atgavo jėgas ir nuotaiką. Tos nuotaikos netgi šiek tiek perdaug, nes pririštas prie pavadžio jis tampa panašus į aitvarą – taip duodasi aplink, o tu skraidyk sau paskui klykaudamas 🙂 Tai labai draugiškas ir geraširdis šuo, nepraradęs tikėjimo žmogumi. Nors garbaus amžiaus, bet kupinas energijos ir gyvybės, todėl galėtų būti tiek puikiu draugu, tiek sergėtoju, tiek žaidimų partneriu. Labai, labai tikimės, kad jis paseks Lakio, Smilčiaus, Semo ir Ramybuko pėdomis ir suras savo tikruosius namus.

Skelbimo ID: 15110
Skelbimas sukurtas: 2012-11-05
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-21
Peržiūrų skaičius:
Skelbimas išimtas: 2014-06-22